bugün

Şovla ilgisi bulunmayan, takdir ve minnet duygusuyla yüreklendirme çabasıdır.

Tam umutlanıyorum, güzellikler, iyilikler duyuyorum, hahhh bu sefer oldu, birbirimize perçinlendik, birbirimize sığındık diyorum sonra adamın biri çıkıp şov mov deyip saçmalıyor, balon gibi sönüyorum.
Neden bu kadar kötüsünüz azizim?!
Eğer şov değilse o zaman evine sipariş getiren kargocuyu, kuryeyi de alkışla. Ayrım yapmamak gerek bence.
epi topu 2 el çırpacaksınız neyin trıbi bu kadar .
motivasyon ve öz güvenin ne anlama geldiğini bilmeyen birinin açıklaması ya da başka bir niyet işlerini normal durumlarda yapan kişilere ekstra bir şükran veya motive edici bir eylem gerekmez haklısınız fakat durum biraz farklı bunlar insan ve üzerlerindeki baskıyı almak için herkesin bir şeyler yapması gerekir bence güzel bir hareket.
Aman kimseye moral vermeyin,. Aman destek olmayın, bir anlığına bile olsa gülümsemelerine sebep olursunuz mazallah.
Hz. Cem Yılmaz'ın 2008 yılında öngörüde bulunduğu durum
https://www.youtube.com/watch?v=OEF2VFL02g4
işini yapan insan koşullar ne olursa olsun yapar, yapmayan da koşullar ne olursa olsun yapmaz. bu iş ahlakından çok daha önce bireysel sorumluluk ve vicdan meselesidir.

fakat şöyle de bir gerçeği unutmamak gerekir Ki; bu ülkenin sağlık çalışanları da, çalışmayanları da uzun zamandır eşit şekilde yıpratılıyor ve haksızlığa uğruyor.

ağır ve uzun iş saatleri, güvensiz ve sağlıksız çalışma koşulları, yetersiz ücret gibi daha pek çok madde sayılabilir elbette. bir çalışanı yıpratan, çalışma enerjisini elinden alan her şeyi yaşıyorlar neredeyse. o yüzden ben, korkma ve panik yapma lüksleri dahi olmayan içinde bulunduğumuz bugünlerde, hak ettikleri saygıyı ve takdiri tekrar kazanmış olmalarına çok seviniyorum.

çünkü diğerlerinin hepsi bir kenara sadece bu, bir insanı motive etmeye ve yaptığı iş her ne olursa olsun elinden gelenin en iyisini yaptırmaya yeterli fikrimce.

dilerim dualarımızı ve alkış seslerimizi işitiyorlardır.
Alıntı ''Kardeşim bir sağlık emekçisi ve yarın korona hastalarına ayrılan yoğun bakım servisindeki nöbetine gitmek için valiz hazırlıyor. Artık doktorlar aileleriyle birlikte yaşadıkları evlerini, onlara da bulaşmasın diye, terk edip hastanelerde kalmaya başlıyorlar.''

Bu insanlardan bahsetmiştim, şuan en çok ihtiyaç duydukları şey moral..
Keşke senin de bir işin olsaydı ve topluma faydan dokunsaydı.
Peki senin yaptığın išin ölüm tehlikesi var mi? Millet sokaga cikmiyor korkusundan onlar virüslu insanlarla ugrasiyor.. Ne yapsak haklarini odeyemeyiz.
Olağanüstü bir durum olduğunu idrak edemeyen gerizekalı yazar beyanı.
Dün sağlıkçılara şiddet uygulayan kimse bugün onları alkışlamıyor emin olun;
Zira emeğe saygısı olmayan insanı hiçbir göt korkusu yola getirmiyor.

Dolayısıyla yapmak zorunda olduğu işi yapan değil,
işini tehlike altında yapan insanlara destek olmak amacıyla gerçekleştirilen bir eyleme katılan hiç kimse şov yapmıyor.