bugün

merak edip de cahilliğinden utanmadan soran kişi cümlesidir.

hakikatten ya neden böyle bir söylenti var ki?
yunan çocukları olduğu düşünüldüğündendir. Hep bir gavur edasıyla bakılmıştır bunda sol partinin kalesi olma özelliği de vardır.
Berkay'ın 'zilli' , sezen aksu'nun 'davetkar' sıfatlarını iyi birer övgüymüş gibi kabul edip bununla övünmelerinden kaynaklanan sorun.
(bkz: eşşeğin zikinden dolayı)
http://inciswf.com/1299341839.swf
ayrıca yugoslav falfirifinfon da değilim.
http://inciswf.com/1304375737.swf
kadınların onuruyla oynamak erkeği onurlu kılmaz kadınına yollu diyen milletin erkekleri onurlu kalmaz .
orospuluğun görünüşte değil beyinde olduğunu bilmeyenlerin uydurmasıdır.Açık bir şeyler giymişsin ama aklın başındadır,basit hareketler yapmazsın yollu olursun; kapalısındır dışarıdan düzgün görünürsün fakat her kahpelik mevcuttur namuslu olursun.Hadi oradan ben ne insanlar gördüm götü açıkta ama kahpelik peşinde değil nice insanlar gördüm allah kitap namus diye ölürler her orospuluğu yaparlar.O yüzden niyet önemlidir.Kahpelik bölgede değil akıldadır.
Ben izmirliyim şöyle orospuluk yapıyorum diyen trolleri ciddiye almaya meyilli aptal insanlarımız olduğu için.
efsanevi inci trollermelerinden birkaçı sadece.
öyle güzel yürüyor ki zilli kesin izmirli.
(bkz: algıda seçicilik)
izmir'de "aşıklar yolu" diye bir yol var. ondan olabilir.*
Osmanlı devleti sahipsiz kalan yahudileri izmire yerlestirmistir ve suan Türk isimleriyle aramizda dolasiyor olmalarindan kaynaklidir.
izmir'li kizlarin yollu olmasinin temeli bu olabilir.
yollu diyenlerin kıskançlığından.
sezen aksu gayet net açıklamıştır bundan dolayı izmirin kızlarının yollu olması şehir efsanesi değil gerçektir.
bide bunların kimya öğretmeni olanları vardır, asıl yollu onlar.*
izmir'de 2011 seçimlerinde 924.976 akp oyu olduğu için sanırım.

akplileri yollu görüyorlar diye düşünüyorum.
izmirli kızların yolları otoban olmuştur, vızır vızır. işte bu yüzden.
Annesinden cevap alabilecek yazar sorusu.
yollu değil mundar denilir. kedi ciğer hesabıdır.
hala merakla cevapları beklenen sorundur.
kedi ve ciğer ilişkisini akıllara getirir.
kızlarına bakınca kolaylıkla anlanabilecektir.
tamamen terbiyesizlik, kıskançlık temellidir. kiskanilan, çağdaş bir yaşam sürmeleri hazmedilememistir.
güncel Önemli Başlıklar