bugün

gördüyümde kulaklarıma inanamadım nonoşlar! bizim emel gösterdi resmini, travesti emel! iri, yarı, boylu poslu bi şey gerçek adı folqan. bizim folqan deyil yha!

"iyesta, bebeyim bakınır mısın şu türbanlı teyzenin güzelliyine ne kadan da muhteşem zeybek oynamıyor mu ayol" deyince tebki koydum, "türbanlı ve zeybek nasıl olur yha" diyerekten!

ama sonra habere bakınca anladım, eşek deyilim zira kemalistim! işte o an elim, ayağım cinsel organım boşaldı! şaşşırdım çünkü, bu olabilemezdi, türbanlı nasıl olur da zeyrek oynayabilirdi ayol!

ama olmuştu işte, bir kamalist olaraktan türbanlılara ettiyim hakaretler aklıma geliverdi, geyliyimden utandım sonra . akabisinde,"emel, emel ben iyi deyilim basurum tuttu sanırım" diyebildiyimi hatırlıyorum sadecene!

bayınmışım, emel saolsun basuruma pedini tampon yabmış da kan kaybından ölmemişim! bu vesileylen tüm türbanlılardan özür dilemek istiyorum nonoşlar! bence sizde dileyin.

biliyorum, bu sözlükte bi sürü türbanlı düşmanı göt veren var, baksınlar da kemalistliklerinden utansınlar! gerçi bunlara kazık soksan "bu tıkırtı nerden geliyo ayol" derler ya neyse! evet.

görsel