1. 6375.
    Kafayı yemiş şehirdir çay söylersin limonla gelir, rakı söylersin leblebi ile gelir, içine limon sıkarlar simite gevrek derler, çamaşır suyuna klorak valla mecalim bitti tamam en çok siz seviyorsunuz atamı en laik sizsiniz bir salın artık. Hayıflanma yaratan şehir.

Not: hep sıcaktır.
    6 -4 ... kralkizsin
  2. 6376.
    Sizin takıldığınız yerler tuhafsa, tüm izmir de mi tuhaf oluyor?
    4 -1 ... david gilmourun parmaklari
  3. 6377.
    Güzel şehirdir. 24 sene kadar izmirde yaşadıktan sonra bursaya yerleşince değerini daha iyi anlıyorsun.
    1 -2 ... old spice
  4. 6378.
    insan, kendisinde eksik gördüğü şeyden dem vururmuş hep..

bitin ulan artık.
    ... amuniyimgardas
  5. 6380.
    Güzel şehir ama çok göç alıyor. Bir 10 seneye istanbul gibi kültürsüzlük başkenti olacak maalesef...
    1 ... mkrjt
  6. 6381.
    Canım memleketim.

Asil, medeni, çağdaş insanların şehri.
    7 -2 ... afet i devran
  7. 6382.
    istanbul insanının yoğun göçü sonucunda kendine has yapısını, havasını kaybetmeye başlayan şehir.

buranın insanı yaşam tarzı olarak diğer şehirlerin insanlarından biraz farklıdır. istanbul insanı gibi keşmekeş içinde yaşamaya alışık değildir, kalabalık ve gürültüden haz edilmez vs. sakin bir yaşamı vardır bu şehrin insanının.

istanbul’un trafiğinden, kalabalığından kaçan insanlar buranın da trafiğine ediyorlar, burayı da yavaş yavaş yığınla betonun ve insanın var olduğu bir şehre çeviriyorlar. zaten çeşme’yi mini istanbul’a çevirdiniz, izmir’i salın bir zahmet.
    6 -2 ... tsigalko stavridakis
  8. 6383.
    Türkiyenin en yobaz şehri. Atatürkçülüğün ne oldugunu kesinlikle bilmiyorlar. izmir marşı söylemekle atatürk resmi paylaşmakla, içki içip geniş yaşamakla atatürkçü olunmaz. Helede chp ye oy verip atatürkçü hiç olunmaz.
    5 -5 ... alpagu1453
  9. 6384.
    Beni izmir’in kalbine gömün.
    1 -1 ... ambivalenzz
  10. 6385.
    Memleketim <3.
    -1 ... thedarkknight35