bugün

altay göztepe karşılaşması sonrası olaylar çıkıyor, polis zaten malum...

"bunların suçu ne?" diyen adamın saniyeler içinde cevabını alması da ironik olmuş.

https://www.youtube.com/w...MZ7c&feature=youtu.be
gözden kaçmaması gerekendir.
müslümanlıkla ilgisi olmayan küfürdür. polis orda can derdinde, birisi çıkmış çekim yapıyor, o an ağzına geleni söylemiş, buna kızanlar sanırsın süt dökmüş kedi, ağızlarından küfür eksik olmayanlar polisi kötülemiş, neden? akpnin polisiye hani ondan.

lüften çekmeyin efendim, rahatsız oluyoruz. vs dese çekmeyecek miydi?

(bkz: ağzına sağlık)

(bkz: yüzde 99 u müslüman bir ülkede kuran a sövmek)

ayrıca, 99 u müslüman ise chp neden akpye inat mini etek, dekolte giyin diyor. kuranda mı yazıyor minietek? işinize gelince kılıfına uyduruyosunuz, pislik leş herifler.

sizin bu iğrenç yüzünüzü gördükçe ölümüne ak parti diyorum. benim gibi düşünen ölümüne bir yüzde ellide olduğuna inanıyorum, çünkü leş kokusu türkiyenin her yerinde hissediliyor. boksunuz siz bok. sizin bu boktan zihniyetiniz varken dahada boka batacaksınız. sizin sayenizde bende dahil milyonlarca kişi ölümüne ak partiyi savunur oldu. her işte bir hayır varmış demekki.
minibüstekilerin fikrini değiştirmiş midir? merak ediyorum, ama sanmam.
AKP döneminde gerçekleşmiştir.
bazı yazarlara göre normal olan eylem'dir can derdinde ise allah kitap sövmesine gerek yoktur.
akepe adlı örgütün polisi tarafından edilen küfürdür.
aq ergen polisi vatandaşa küfür etme cesaretini işte bu akepe adlı örgütün lideri tayyip erdogan'dan alıyor.
(bkz: allahın sopası yok ki gökten indirsin)
(bkz: yaşayarak öğrenmek)