bugün

besyo öğrencilerinin para için, masaj görüntüsü altında ünlü gaylerle ilişkiye girdiği pis tezgahtır.

detayları giriyorum:

bilen bilir besyo öğrencilerine masaj eğitimi verilmektedir ve genel olarak çoğu besyo öğrencisi iyi masaj yapmaktadır. izmir'de yer alan bazı evlere servis masaj hizmeti veren işletmeler ise, bu gencecik, yakışıklı ve genelinin atletik olduğu öğrencileri çalıştırırlar.

izmirde yaşayan ünlü, zengin ne kadar gay varsa ilişki için bu yöntemi kullanır. masaj salonunu ararlar, bana yakışıklı bir erkek gönder derler. masaj salonları ise çoğunluğu besyo öğrencilerinden oluşan paraya muhtaç masörlerinden bu işi yapabilecek ahlakta olanını tutar gönderir.

ünlü ya da zengin gay müşteri evindeki masaj koltuğuna uzanır ve masaj yapıldıkça oynaşmaya kıvraşma başlar, parasız sapkınlığa meyilli öğrenciye ciddi para vaadinde bulunur ve bu işi artık aralarındaki gizli bir anlaşma ile düzene oturturlar.

gay kişilik masaj salonunu arar, bana x'i gönderir misin der. x okulundan çıkar, bazıları okuduğu şehrinden gelir, ilişkiye girer parasını alır ve geri okuluna geri döner.

şimdi bu size bazı besyo öğrencilerinin parayı nereden bulduğunu açıklar.
evlerden uzak olması gereken tezgahtır.
açığa çıkmıştır. artık gizli değildir.
Zaten bilinen şeylerdir. izmir'in adı yeter.
açıklanmıştır.
öyle karaktersiz azmış öğrencinin amkdır.
burada bilinen bir gerçeklikten bahsedilmiştir. he bu istanbul'da da olabilir, ankara'da da olabilir, diğer şehirlerde de ama izmir de yapıldığı bilindiği için izmir'den bahsedilmiştir.
dünyanın bildiği masaj adı altında milletin birbirini silkmesi olayının gizli olduğu iddasıdır.

istanbul'un halini görse muhtemelen dudağı uçuklayacaktır.
masaj adı altında milletin birbirini ne denli siktiği zaten bilinen bir şey. buradaki paraya ihtiyacı olan öğrencilerin kullanılması sorunu.
güncel Önemli Başlıklar