bugün

kemeraltı'nı işportacılara,daracık yolları kural tanımaz belediye şoförlerine terk etmiş belediyedir.aziz kocaoğlu dürüsttür evet ama başarılı bir başkan değildir.amma akp denilen parti de bu belediyeyi kazanamamalıdır orası ayrı.
herhalde izmirde yaşasam beni akpli olmaya zorluycak belediyedir. chp nin eşşeği bağlasak seçilir ne de olsa izmir mantığı işlemektedir. sadece çöp toplasan 2 konser versen gene seçilirsin gene seçilirsin ama işte adamlar rahat aman akp gelmesinde diye zavallı izmirli basıyor chp ye oyu.

sayın dingil chp bak aynısını mersinde yaptın macit özcan diye bi melih gökçek klonunu dayattın mersine dayattın noldu bak yemin ediyorum parti kuruluşundan beri 5 nesildir chp li olan aileler tanıyorum mersinde mhp ye oy verdiler hepsi. daha da zor alırsın mersini kaybettin.

hakkaten bu chp den bi bok olmaz beklemeyin akp nin devrilmesini.
izmirin içine sıçan halk millet düşmanı kurumdur. son zamanlarda pkkcılarla kardeş olmuş vatan hainleridir. birde suya

boyna zam yapıyorlar. sanki suyuda ithal ediyoruz.
Şehir içi ulaşım en iyi döneminde denebilir. Hepsi de başkan soyer'in vizyonu sayesinde.