bugün

bayan yazarlara yaranma derdiyle için için yanan sönük erkek bireyin, herhangi bir bayan yazara ait vasat denebilecek düzeydeki iletiyi okuduktan sonra soluğu malum yazarın nickaltına almak koşuluyla savurduğu 'çok ala bi yazar. yardırmıştır, güldürmüştür, karnıma ağrılar sokup beni hastanelik etmiştir.' klişeleriyle, yazamadığı lakin öte yandan da zihninden hiçbir vakit eksik etmediği sikme/sokma arzularının homojenidir.
(bkz: bi posta koyam deyom bubam gızar deyo)
(bkz: sen insansan biz neyiz)
(bkz: cikarmadan 5)
hiç olmayacak entrye "hahaha çok güzeldi yaaaaaaağ" diye gelen msjlardın ortak amacı...
son derece dürüst erkek yazar söylemi. an itibariyle "hebelee, ne bu böyle, kim kime koyuyo, püü sizi cinsiyetçi ve ayrıca sapık adamlar" deme modunda değilim. aslında gayet böyle bir tepkiyi de hak ediyor söylem. ama bir yandan yahu demeseler de böyle düşünüyorlar zaten, e bari dürüstlüklerini teşvik edelim diye de düşünüyorum.

bence "yhaa inanmıyorum aynı benim gibi düşünüyosun, gerçekten bu grupları dinlediğine inanamıyorum etrafımdaki hiçbi kız bunları bilmiyoo" gibi ergen zırvaları yapmaktansa uluöküzler bir de bu yolu denesin. biraz yumuşatıp, iyi yazıyorsun keyifle okuyorum sevişelimmi bakınızı da verebilirler. belki bu yolla bi posta koyarsınız gençler..
güncel Önemli Başlıklar