bugün

iyi yazarları yatağıma bağlamamın doğurduğu durumdur.
Iyi yazarlar o guzel iyi atlara binip gittiler.
yıllardır buradayım meraklanmayın gençler kimse için gelmedim kimse için de gitmem gerilmeyin o kadar ..
uğraştık, denedik, kampanyalar başlattık, sabrettik belki bir süreçtir bu da bizim sınavımızdır dedik, takma takma, sol frame e bakma geçecek dedik, moderator var çözer dedik olmadı.

iyi bir yazarım desem, iyi yazarlara hakaret olur ancak iyi yazar seven iyi bir okuyucuyum. gammaz ve oylarla belki düzeltiriz diye düşünüp kaldım ancak fark ediyorum ki gammazlayacak yazar bile kalmamış. entryler olması gerektiği gibi geliyor olaki seviyesiz entrylerde gammazlama yok. kalan kaliteli yazarlar da uğraşmak istemiyor diye düşünüyorum sanki.

benim için artık sözlüğe girmek; günlük sinirlenme dozumu doldurmam, yazık şu neslin haline bak diye üzülmem, şunu gammazlayayım belki iyi bir şeyler olur, şunu donuzlasam sol frame düzelir galiba, anneleri babaları bunları nasıl büyütüyor ya, eski başlıklara bakayım belki kendimi geliştirecek okuyacak bir şey bulurum, of yine kadına saygısızlık, bu yazar bu zekasıyla nasıl hayatta kalmış acaba, n'olur bu entry troll olsun yoksa bir insanın bu düşünceye sahip olmasını kaldıramam gibi gibi düşüncelerden ibaret.

sanırım buna en fazla bir kaç gün dayanıp yine gideceğim.

bunu bir intihar mektubu olarak düşünün ve son sözlerimde umarım bu çapsız insanlar düşünmeyi öğrenirler ve yine umarım 20 eylül troll silikleme meselesi gerçektir.
Dünyada bir insanın kalbini kıracak kadar önemsediğiniz şey umarım gün gelir sizin de kalbinizi kırar. Şimdi rafları silmeye gidiyorum. Belki akıllanırsınız.
beyin göçü dedikleri bu işte !
yarragi olan adam'a söylenmiş bir tepki sözüdür.