bugün

cinsellikle ilgili yanlış bilgilerin, toplum ve çevre baskısının, sahip olunan bir dürtüyü yok farzetmekle başlayan, bastırılmış cinselliğin getirdiği sorun....
cinsellikle ilgili sorunlar, erkeklerde başka boyutlarda ve farklı biçimde ortaya çıkmaktadır. ancak iki sorunun kaynağı da eğitimsizliktir.
bir kız orgazm oluyorsa kötüdür anlamınada gelebilecek başlık.
aklıma ister istemez bir sarkıyı getiren başlık.

"...iyi kızlar cennete

kotu kızlar her yere

çıtır kızlar nereye nereye de giderler..."
evlendiği kadın vajinismus çıkan adamın karım ne kadar iyi bir kızmış ne temiz geçmişi varmış diye sevinmesi olayı ile sonuçlanacak hadise.
cinsel tabular yıkılmadığı, yeterli cinsel eğitim verilmediği sürece her kızın * yaşayacağı sancılı süreç. *
(bkz: atrofi)
erkek-nasıldı hayatım
kadın-harikaydıııı....
erkek-orrrrrsssp...sittir git evimden bitti bu ilişki
kadın-hı
yapılan aktivitelerde karşı tarafın gerçekleştiremediği eylemlerin yükümlülüklerini tamamen o tarafa yükleyen zihniyetlerin düşüncelerinin dışa vurumudur.

iyi kızların ya da kötü kızların orgasm olması ya da olmaması gibi bir şey söz konusu değildir. kişi ( ben, sen, o, şu, bu ) olayı kızın iyiliğinde ya da kötülüğünde aramamalı, hatanın kendisinden de kaynaklanabileceğini düşünmelidir.

her insan orgasm olur (!) er ya da geç!
kadınlar ya da kızlar, erkeklere nazaran biraz daha çelişkili bir orgasm yaşarlar. erkekler kadar sık masturbasyon yapmazlar. ilk sevişme deneyimlerinde erkekler kadar rahat değilllerdir. Çünkü erkekler gibi bir başarı, bir beceri olarak değerlendirmezler.bu sebebten dolayı daha gergin, daha korkak, daha endişeli olurlar.
bu konuda ona yardımcı olacak kişi partneridir. (erkek kişisi)
erkek deneyimli ve sakin davranarak karşı tarafın endişelerini en aza indirebilir, daha rahat etmesini ve daha sakin davranmasını sağlayabilir.
iyilik ya da kötülüğün seks hakkında yorumlanması gereksiz ve saçmadır. (zanncımca)
iyilik ve kötülük yerine, "deneyimli" ve "deneyimsiz" olarak değerlendirmek gerekir.

not: psiklog muyum? hayır! kurtluyum! dayanamadım anlattım. pişman değilim. evet yaptım.
(bkz: gecikmeli kızlar)
hayatım boyunca hep kötülerle birlikte oldugumu bana bir kez daha hatırlatıp geleceğimle ilgili planlarımı bir kez daha gözden geçirmeme sebep olacak hadise.
kızların erkeklerden daha çabuk orgazm olduğu gerçeği ile büyük bir yalan olan başlık.
iyi kız kötü kız ayrımının neye bağlı olduğunun merak edildiği başlık.
(bkz: neye göre iyi)