bugün

gayet normal olan kadınlardır. garip olan nedir, arabayı iyi kullanmanın cinsiyetle ne alakası var?
erkeklerin hayal ettiği şeylerden biri.ama zordur bayanın çok iyi araba kullanmasu.
(bkz: neye göre kime göre)
az olan ama var olan kadınlardır. ancak paralel park konusunda emin değilim. *
türkiye'de sayıları bir elin parmağını geçmez.
boş kümedir.
bülent ersoyun bile erkek olma ihtimali var ama kadınların iyi araba kullanma ihtimali yok.
Türk erkeklerinin he-he kadın lan bu bi çarpiyim de çıkmasın bi daha yola dediği sonra kadının direksiyonu kırmasıyla elektrik direğine giren adamın hikayesinin başrolünü paylaşan sahıslar.
kadınlar zaten iyi araba kullanır. kadınlar kurallara uydugu için kurallara uymayan erkek şoförlerle sorun yasaması kaçınılmaz oluyor tabi.
istanbul' da sıkça görebileceğiniz kadınlardır.
%1 dir ama o %1 de fenadır.
ben hariç hiçbiridir.
O kadar kasar, o kadar iyi kullanır ki, bir türlü park edemez. Para verip park ettireni bile gördüm. Bu nedenle "Bayandan az kullanılmış" tuzağına düşülmemelidir. Maceracı kadınlar kullanıyor, ama koltuğuna dantel koyan ııh.
yanında biri yokken kullanıyorsa eminim iyi kullanıyordur ona buna karşısan kardeşi ve babası olmadığı sürece arabayı gayet iyi kullanırlar.* birde diğer araçlardaki erkek sürücüler kadın sürücüleri sıkıştırmaya kalkmazlarsa daha iyi kullanırlar.
türk değillerdir. burda suç türk kadınlarında değil, uzun yıllar araç kullanmalarına karşı çıkan türk erkeklerindedir. geçenlerde boğazda yalısı olan amerikalı bir kadının evinin havuzunu temizlemeye yardıma gittiğimde anladım bunu. kadının araba kullanırkenki rahatlığı beni şaşırtmıştı. türk kadınlarının sürüşü bir an gözümün önüne geldiği anladım bunu sözlük.
becerikli kadınlardır. helal olsun be der insan.
iyi kullanan kadınlar var, kadınlar trafikte çok heyecan yaptıkları için araba kullanma yetenekleri düşüyor. duygusal ağırlıktan kaynaklanıyor, erkek arabayı çarpsa bile umursamaz, kadın öyle değil.
Adana'daki belediye otobüsü şoförleridir.
brüksel'de rent firmasınca bana tahsis edilen aracı kullanan hanımefendiyi aklıma getirir.
becerikli kadınlardır. helal olsun be der insan. açık ve net.
ben şahsen görmedim.