bugün

Seri eksi basan ibne kaynayan sözlüktün. Artık pek takılmıyorum.
başlıkları kaliteli ve tasarımı da güzel olan sözlük.
tuhaf ergenlerin olduğu sözlük..
n oluyoz amk seri eksiye bağladı üç ergen..
en hafta mail atan sözlük ..
haftanın iyi başlıkları ... *
ateist sozluk diye duydugum sozluk,hayirdir insallah.
Bir şeylerin ters gittiği sözlüktür. Neyin ters gittiğini anlayamasam da.
chat'i bildiğin karı düşürme yuvası olan sözlük.
an itibariyle içinde yeller esen sözlük

--spoiler--
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.
--spoiler--
uludağ sözlükten bir tık altta olan sözlük.
yazacak başlık bile bulunamayan sözlüktür. yaşasın ulu sözlük!
Yönetimi bok gibi olmakla birlikte bazen gerçekten sıkan sözlüktür. Ama bilgi seviyesi fena değildir.
piyasadaki en muhteşem andorid uygulamasına sahip olan sözlük. tek kelimeyle kusursuz yapılmış, takdir ettim.

bizim uludağ'ın uygulaması sabri sarıoğlu ise itü sözlük'ün uygulaması lionel messi'dir, öyle açıklayayım futbol bilenler için.

kadınlara da şöyle anlatayım; uludağ sözlük android uygulaması mango'da gezerken 100 lira olduğunu görüp de almadığınız çanta ise, aynı çantayı o akşam trendyol'da 40 liraya gördüğünüz anda hissettiklerinizin izdüşümüdür itü sözlük'ün android uygulaması.
içinde gayet iyi yazarlar barındırıyor bu sözlük ama malesef 30-40 tane. bu sözlükte de yazar olduğum için diyebilirim ki yönetim sistemi ve anlayışı faşizmin bir tık ötesinde. daha önceki yazılarda belirtilen keyfi yazar uçurulma işine çok sık rastladım ve özellikle son 3 aydır tam bir diktatöryal yönetici zihniyeti hakim editör ve modlarında. eleştiri dinleme ve değerlendirme konusunda zayıflar ki tek düze insan profilinin bir çıktısı bu. solerksans, pesimist melankolik, erda, azwepsa gibi yazarların burada da olmasını isterdim.
uludağ sözlük'ün taşşağının kılı dahi olamayacak forum.

bazen uludağ vs itü versuslarını falan görünce içerliyorum. uludağ'a bu denli haksızlık yapılamaz. inci ile uludağ ı kıyasla, ama itü ile asla. alayı keko.
dün itibariyle yazarlığa kabul edilmiş olunan sözlüktür. yavaş akan başlıkları, soğuk görünen entry leri ile ilk başta bir tedirginlik yaratmıştır. yazarların kendi fotoğraflarını profillerinde kullanmaları nedeniyle yüzleri ayan beyan ortadadır ve bu yüzden gizem olgusundan biraz yoksundur. renkleri siyah ağırlıklıdır ve en sevilen renk gibi her yeri mor olan uludağ sözlükle kapışması bu nedenden dolayı bile beklenemez, ancak android uygulaması uludağ a göre daha akıcı ve güzel gibi görünmüştür. dolayısıyla buradan zall a seslenmek farz olmuştur. (bkz: zall bize bahmiy)
6 aydır çaylak durumundayım.

Not: yazarlığım kabul edilmişti sonradan çaylak edildim. Demokrasinin olmadığı yer.
üye olduğunuz anda yazar oluyorsunuz efenim. iyice facebook a çevirdiler sözlüğü.
zaten yazar olmak zor değil burda işin bi havası vardı o da gitmiş efenim ayıptır.
(bkz: klavyesi olan yazıyor)
inci sözlük yazarlarının az önce itü sözlüğü düdüklemesine neden olmuştur.
(bkz: itü forum)

(linkleri görmek için lütfen üye olunuz sadece bir kaç saniye ücretsiz)
sokayım yapacakları işe. herkes doluştu sözlük çöktü. hayır böyle saçma bir olaymı olur. yenilik getireyim derken anasını belliyorlar.
(bkz: itü oldu ütü)
bu olaydan sonra uludağ sözlük moderatörlerine ders olur böyle şeylere kalkışmazlar en azından.
çaylaklığı kaldırdığının duyırulmasıyla saat 22.00 itibariyle inci sözlük tarafından ziyaret edilmiştir.
görsel
http://o1311.hizliresim.com/1h/d/uh3mt.jpg
bir cogito sözlük değil.
güncel Önemli Başlıklar