bugün

bazen kulağıma iliştiği kadarı ile istanbul'un başkent olması gerekmekte imiş efendim..nereden çıkardınız lan bunu..elbette ki türkiye için en iyi başkent ankara'dır..başkent olmaktan anladığınız nedir sizin.? Ankara'nın başkent olmasının en büyük nedeni ülkenin tam ortalarında olması itibarı ile dış güçlere karşı çevre illerimizden daha korunaklı olması ve jeopolitik konumudur..şükür ki anayasanın değiştirilemez maddesiyle bu durum güvence altına alınmıştır..aklı yetik her insan bu durumu kolaylıkla anlayabilir..kimse macera aramasın..ister sıradan bir vatandaş olsun ister se başbakan..bu ülke çok başbakan,cumhurbaşkanı gördü hani nerdeler.?turgut özallar,ecevitler nerede.? akıllı olmak lazım..bugün ona yarın bana hesabı.. o yüzden kimse ankara'nın başkentliği ile falan uğraşmasın..
--spoiler--
ankara'nın başkent olmasının en büyük nedeni ülkenin tam ortalarında olması itibarı ile dış güçlere karşı çevre illerimizden daha korunaklı olması ve jeopolitik konumudur.
--spoiler--

ankara'ya kadar gelen dusmanlarin uzerine de kizgin yag dokeriz artik. nerden ediniyorsunuz evladim boyle "gorusleri"?

not: hayir efendim, baskent degisikligi soz konusu bile olmamalidir.