bugün

(#14229082) kendi gibi düşünmeyen herkese ergen damgası vuran yazar.
(#14422813) kürtler zaten hep burdaydı diyen tarih okumamış yazar.
burdaydı derken ? ne zamandan beri ? 1960 tan sonra filan herhalde. ya da burası dediğin yer neresi ? ırak'ın kuzeyindeki küçük bir bölge filan mı ? yakın zamana kadar, erbil de bile kürt yoktu delikanlı. az tarih oku.
(bkz: #14508775).
kendisi; nutuk, arabası sevdası ve sergüzeşt dışında yüzlerce kitap okumuş olabilir.
Tabularından sıyrılmalıdır. Buyu cocuk.
provakatör kekonun biri.
ismini kimsenin istemediği izleyici.

tekerleme yaptım lan, farketmediniz mi!
ortalığı karıştırmaya çalışan örgütçü.
açtığı başlığa bak: (bkz: askere sahip çıkmayıp miti koruyan başkomutan)

bunu yargılamak sana mı düştü ?
sen git örgüt içi çekişmeleri, karayılanı filan yaz.
lazları ve çerkezleri ayrılıkçılık yapmaları için gazlamaya çalışan bölücü kürtçü.
pkkcı, pkk satandır efenim bu yazar.
(#14592817) nedense entrysinde hiç bir kanıta yer ver(e)meyen yazar.zeitgeist izlersiniz hz. muhammed aslında yaşamadı dersiniz,galileo olayını okursunuz islam bilim çatışıyo dersiniz.lan eleştirileriniz bile taklit.
iyi yazar nickinden belli olur. nickinde bi nane yok ki entrylerinde olsun dediğim yazarımtırak.
muhabbet kralını izleyen yazarın yumurtasıdır.
fetullah gülen'e laf sokmaya çalışan ve bunu yaparken komik olduğunu düşünen itici bir tip. hayır komik olsa bunu yazmazdım emin olun. sanırım troll olmaya falan çalışıyor ama bu işler böyle yürümez. evvela başlığı tanımlama da mahir olmalısın yani sözlük formatını okumalısın en azından. tek kelime ile başlık tanımlamak kadar boktan bir durum yok. bir başka sözlükte daha biliyorum bunu yapan. neyse uzatmıyorum ve tavsiyem en azından tanımları tek kelime ile geçme.
(bkz: filistinde kahraman türkiyede terörist olan çocuk) başlığını uplamak için dün gece saat 22 sularından beri aynı entry'yi belki 10 kez yazıp silen üye. tamam askerimize polisimize taş atıyor hatta molotof filan atıyor olabilirsin ama bunu meşru görmemizi bekleme. filistinli ile senin arandaki benzerlik, güvercin ile yaban domuzu arasındaki benzerlik kadar bile değildir.
(#14422813) biz bu coğrafyaya geldiğimizde burada bizanslar vardı. sizi hiç burada göremedik şu son yıllara kadar. neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim cahil yazar.

(bkz: mal)
(#15155642) ilginç bulup şaşırmayan adam.
yarım kürt.
dikkat çekmek için saçma sapan şeyler yazan yazar. ucuz popüler olma oyunları.
ilginçtir.
bana normal gibi geldi.
ilginç biri.
(bkz: eğitim şart)
sözlükten derhal fişlenmesi gereken yazarcık.
ismini vermek istemeyen seyirci haluk güngör.
az kaldı birazdan azraille oturup zar sallayacaktır, bu gece meleklere fazla sataşmaktadır , uyurken ne biliyorsa okumalıdır.
saygılar