bugün

ya sana denk geldi islam'ı yanlış tanıtanlar ya da sen ısrarla yanlış tanımak istiyorsun. ne diyeyim Allah ıslah etsin.
bu hepimizin hakkıdır, insan olmanın gerekliliğidir. ayrıca insan hakları savunucuları bir yadan islamı inanç kapsamında meşru görürken bir yandan cihatı insan haklarına aykırı bularak kendiyle çelişiyor.

inanç özgürlüğü altında vahşeti meşrulaştırmak terörist seviciliğinden başka bir şey değil. bir gün bunları meşrulaştıranları da kestiklerinde o zaman belki inancın ne olduğuna bi bakıp öyle inanç özgürlüğünü savunurlar.
Islamsız hava sahası isteyenler! Sırf çanakkale, Doğu cephesi ve pkk ile mücadelemizde verdiğimiz şehitlerin kanında sizi boğarız. Benim dedem kardeşim şehadet için bu güvenilir havayı oluşturacak sende onların " şehitlik " inancına gölge düşüreceksin öylemi?

E, daha anasının yıkadığı kıçla duran, babasının getirdiği ekmekle doyan ergenlerin görüşüdür. Belki büyüdükçe olgunlaşır.
(bkz: nefret söylemi)
boş bir istektir. her fikrin, her düşüncenin yobazlığı zarardır. bu yüzden islamsız hava sahası istemek yerine belki düşünce tarzını değiştirip, at gözlüğüyle dünyaya bakmamak gerekir. tek doğru siz olmayabilirsiniz.
o hava sahasının sınırlarını baya baya ihlal ederler.
Oldu canım. Sen git ben arkadan yollayacağım.
her insanın insan kalabildiği sürece istemesi gereken en temel haktır, insana yabancı bu vahşi dinin hayatta olması insanlık için bir utançtır.
elinden gelen, islamı yok etmeye çalışsın diyorum ben de.