bugün

islamiyetteki kadına yönelik haksızlıkların üstünü örtmek için çırpınanların yalanıdır.

sözde arap yarımadasında islamiyet öncesi kızlar diri diri gömülüyormuş da, bak muhammed dini getirmiş de kızlar rahat etmiş miş.. lan olm kızlar gömülüyorsa bu araplar nasıl üredi?

onu geçtim, bugün 50 islam ülkesinde kadınlar sıkıntılar içerisindeyse bu nasıl hak vermek?

hepsi aynı kitabı okuyor ama birisi bile uygulamıyor. bir bizim kıçının üstünde oturup ahkam kesen anlıyor..
islamı hoş görü dini göstermek adına söylenmiş yalanlardan biridir.
"Diri diri toprağa gömülen kız çocuğunun hangi suçla öldürüldüğü sorulduğu zaman " (Tekvir, 81/8-9),
Yanlis bir yaklasimdir. "Babasinin elinde yürüyüşe cikmis , elinde cok sevdigi oyuncagiyla. Her zaman gidemezdi babasiyla bayirlara. Bir de annesi bagrina bir tas koymus el sallıyor arkalarında. Bir daha gormeyeceginin bilinciyle gozden kaybolana kadar bir el sallaniyor arkalarindan. Kucuk kiz hic aldiris etmeden annesine bile bakmadan kosar adim gidiyor babasinin pesinden oleceginden habersiz babasiyla olmanin sevinciyle. Sonra bir cukur kaziliyor kendi babasinin eliyle hatta yardim da ediyor girecegi cukura. Sonrasi mi aci bir çığlık birde annenin hic dinmeyen gozyaslari. Dersek ki gomulmedi hic kiz cocugu küçücük mezarlarda ah sesleri yukselmezmi.
aptalların en sevdiği yalanlardan.

tüm kızlar gömülüyorsa muhammeti kim doğurdu?