bugün

kâfir, lütfen.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
yanacaksın kardeş.
mesele din değil, zihniyet, cehalet, aşırı gelenekçilik. cehalet dinle birleşince... maalesef öfkeni gayet iyi anlıyorum.
#31937042 burada asrın ayarı var, öslöm çöök töhlökölö ömö diyenlere kapak.
deden ebu cehil de öyle diyordu
büyük deden firavun da
büyük büyük deden nemrut ta
ama bak hepsi yer ile yeksan oldu.
dini yüzünden kan döken bir zihniyetin kalkması gerçekten virüsün ortadan kalkması demektir. çünkü bunu sırf tanrısına yaranmak için yapıyor. hani huri var bilirsiniz.
evet stalin hitler mao milyonlarca insanı öldürdü. peki bu islamı papatya tarlasımı yapar. müslümanlar o kadar insan öldüremediler çünkü ellerinde bunu yapacak güç yok ve bir de birbirlerini öldürmekten başkalarını öldürmeye vakit bulamadılar. ayrıca örnek verilen kişiler diktatörlerle islamı kıyaslamakta doğru değil. diktatörlerin çıkardakıları bir savaş ve bu savaş ile ölen insanlar. diğer yanda ise tamamen kokuşmuş çürümüş sokaklarda insanların taşlanarak kafaları kesilerek öldürülmesinin normal olduğu bir toplum. bilmem arada ki farkı anlayabiliyor musunuz isalami toplumların vahşiliğini görebiliyor musunuz.
islam değil islam'ı kendi çıkarları ve dünya menfaatleri için kullananlar, islam dininin ahlakından ve amaçlarından saptıranlar yok edilmelidir.
zaten yok olacak ama sanırım (malesef) biz göremeyeceğiz. dünyaya geliş zamanlamamız kötü. şans.
katılmıyorum.

sadece islam değil, bütün dinler bir virüstür.
bu çarpıtılmış islam kalkmalıdır evet. ama islam tamamen yok edilemez, edilmemelidir de. yeni bir mezhep kurmak (veya var olan bir mezhepi değiştirmek) ve islamı modern ve gerçekçi şekilde açıklamak gereklidir. bu da islamın VII. ve XI. yüzyıllardaki parlak dönemlerine kavuşmasını sağlayabilir.
islam'ı "müslüman"ım diye geçinen şerefsizlerden öğreniyorsunuz sonra oraya buraya leke sürüyorsunuz. islam dini dinlerin en güzelidir. Insanoğlu tarafından degistirilmemis bir kitaptır en güzeli de! Siz islamiyet'in niteliklerini bilmeden böyle cahilce laflar etmeye devam edin gerizekalılar. Odununuz bol olsun inşallah. Amin.
ojey, hiçbir insan başkasının görüşünü dinini sevmek zorunda da değildir saygı duymak zorunda da değildir. sana saçma ve aptalca gelen bi fikre neden hürmet edesin ki.
Sokakta görsen adam yerine koyup 2 dakika tahammülle sohbet edemeyeceğin tiplerin büyük iddiası... Bunlar bide güya çok okumuş çok bilmiş sanirlar kendilerini ama ilk dakikadan sonra onların adina utanmaya baslarsiniz, o derece bitik, o derece özenti, o derece ne dediğini bilmeyen aptal saptal saçma sapan tipler.
Yukaridaki salak sana bi olay anlatim hitler yahudileri öldürerken en cok müslümanlardan destek aldığını defalarca söyledi, her normal tarihle ilgilenen bunuda biliyor. Ulan insan hic mi bi sikim bilmez kendi müslüman tarihiyle ama cene var yarabbi. Sanki hitlerden bazı müslim devletleri cok iyidi.
islam hoşgörü dinidir zırvalıklarını bırakınız arkadaşlar. Siz önce dininizin ne olduğunu öğrenin. ( telefondan yazdığım için olduğunu bildiğim fakat ezberimde olmayan islamin farklı dinden olanlara yaklaşımını anlatan ayetleri yazamıyorum, dinini çok seven arkadaşlar açsın kitaplarını okusun).

Hoşgörü dini dersiniz ama dininizden olmayanları gavur, cehennemlik diye damgalarsınız.

Kafire vurmak sevaptır dersiniz.

Sivasta, maraşta, çorumda insan yakar öldurursunuz, ama ne de olsa siz ibadetinizi ediyorsunuzya, her turlu cennetliksiniz.

içki içen insanlara farklı gozlerle bakarsınız ama cennetteki şarap akan ırmakları reddetmezsiniz.

Sokakta sevgilisiyle gezen insanlara çok ters bakarsınız ama 72 huriyi duşunmek hoşunuza gider.

Çocuk tecavuzlerine, evliliklerine karşısınızdır fakar dini lideriniz 9 yaşında çocuğu karısı yapar.

Sizin ibadetinize uymayan insanları sokak ortasında en iyi sizler doversiniz.

Dunyanın ve evrenin sadece sizin için var olduğunu sanarsınız.

Hoşunuza gitmeyen bir durumu ya gormezsiniz ya da gerçek islam bu değil dersiniz.

Aklınızda her zaman cihad çılgınlığı ve katillik vardır.

Hoşgorulu dininizde, sizin inandığınıza inanmayan fakat sizden kat ve kat ahlaklı olan insanlar sonsuza dek cehennemde yanar, neden ?

Ben iç anadolunun en dindar illerinden birisinde buyudum. Farklı şehirlere de gittim, çevremde çok fazla dindar insanlar vardı. Hepiniz aynısınız canım arkadaşlarım. Cennet için ibadet eder iyilik edersiniz, ama hani vardırya onemsiz gibi duran ince noktalar, orada kendinizi ele verirsiniz.

islam hoşgoru dini falan değil arkadaşlar, birbirimizi kandırmayalım.
(bkz: bugün nasıl eksi kassam acaba)

yanlış önermedir.
bütün kafirlerde aynı şeyi düşünüyorlar.ama başaramayacaklar.isteselerde istemeselerde islam gelecekte yeryüzündeki en güçlü din ve inanç olacaktır.
''kafirler istiyorlarki allah ın nurunu ağızlarıyla söndürsünler. kafirler istemesede allah nurunu tamamlayacaktır'' saff süresi ,ayet 8.
kesinlikle yasa ile yasaklanmalıdır.
(bkz: Dinime küfreden müslüman olsa)
Cımbızla cekip cok güzel ayıklamışsın kelimeleri. Tebrik ederim. Kendini bi bok sanan ergenler okuyorum abi cahil değilim ben diyerek çok güzel inanır bu zırvalıklara.
Cımbızla ayet seçip islamı kötüleyenlerin iddiası. Kuranı bütün olarak değerlendirin. Hz muhammedin yaşantısına ve uygulamalarına göz atın. Sonra anlarsınız islamın barış dini olduğunu.
Bir yahudi cenazesi geçerken bile saygı gösterip ayağa kalkan bir peygamberin dininden bahsediyorsunuz.
Anasının babasının dinini yok etmeye yeltenmıs yazar beyanı. Senin buna gücün yetermı? Diye de sordurur.
Böyle bir küfrü zikredenin yok edilmesi gerekir.