bugün

hayır hayır! beni siyasi görüşü ilgilendirmiyor. asıl mesele siyasete olan bakış açısı benim için. bir de meme çatalı tabii ki...

uzun zamandır tanıdığım ama bir türlü sevişme konusuna giremediğim hatuna, en sonunda niyetimi belli edercesine yaklaşmaya başlamıştım. aslında onu nasıl tava getireceğimi biliyordum. koyu bir ak parti sempatizanı olan aygül, akp ye yapılan her komplimana karşı zaafı olan biriydi. konuyu ne yapıp edip siyasete getirmem gerekiyordu, ancak gözlerimi o iri göğüslerinden ayıramıyordum. bu da durumu farketmiş olacak ki üzerine şalını atmıştı. artık konuya girmeliydim,

+aygül, aslında akp çok rerörrö bir parti, hani rerere olduğu bir yana aslında bir hayli örerer.
-hmm, demek sen de destekliyorsun...

bunu derken gözleri parlamıştı. ama çabuk olmalıydım, zaman kaybetmeye tahammülüm olmadığı gibi evdeki biten peçetelerin hesabını babama veremiyordum, vileda sopasıylan dövmeye kalkıyordu sürekli...

konuyu ne yapıp edip, sevişmeye getirmeliydim ve can alıcı bir cümle döküldü dilimden;

-AK pARti iKTiDARA GELEMEZSE ÜMMET i MUHAMMED BENi züksün aygül. dayanamam bu duruma...
+?!?!

dediğim beklediğimden zıt bir hale dönüşmüştü. lgbt ak parti gençlik kolları kartvizitini masama bırakıp oradan hemen ayrıldı...