bugün

iranda ikamet eden bütün müslümanların dinin bütün yükümlülüklerini yerine getirmelerinden mütevellit doğruluğu tartışılamayacak olay, hadise. biz de laikler yüzünden cehennemde cayır cayır yanacağız.
bu sözü edenlere siktir git diyenlerle ahirette hesaplaşılacaktır.

laiksiniz olum hepiniz,
sizin yüzünüzden yanacağız.
içerde tanıdık birileri var bahanesi işe yarayabilir.
kadın katillerini cennete alıyorlarsa tabii giderler.
benden de; bi siktirin.
(bkz: vatandaşını cennete götüren devlet)
tamamen yanlış bir onermedir çünkü iranda uygulanan islami yasaların pek çoğunun islamla alakası yoktur ayrıca onemli olan insanların kafalarından neler gectiğidir.
dinde zorlama yoktur bu yüzden zorla inanmanın da bi faydası yoktur. paayla imanın kimde olduğu belli olmadığına göre bu önerme yanlıştır.
bizim laikçiler iranı etek giyeni asıyolar pantolon giydirmiyolar falan diye eleştirirler. ama facebook bakın iran pkklıları nasıl idam ediyor diye örnek ülke olarak gösterirler yanar döner hesabı insan.
mollalarla aynı cennete gitmektense, cehennemde yanmayı tercih ederim.

robert bosch jr.
eğer dogru bir önerme ise cennetin gayet skimsonik bir yer olacagı cehennemin ise ortam insanları ve laiklerle dolu olacagı su götürmez bir gercektir.
<<OTOBÜS ŞÖFÖRÜ HiDAYET<<

Hidayet ölünce cennetin kapısında kuyruğa girer. Hemen önünde bekleyen
adam pederdir. Kapıda bir melek beklemektedir.

Melek pedere sorar:

Hiç günahın var mı peder?

Peder; Aziz melek ben rahiptim. Tüm hayatım boyunca hep tanrıma dua ettim.
Karıma ve çocuklarıma sadik kaldım. insanlara ve hayvanlara hep
yardim ettim

Melek ; Çok iyi, bunları biliyorduk zaten. Al sana cennetin gümüş anahtarı der.
Ve sonra Hidayet'e döner. Senin hiç günahın var mı?

Hidayet; Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım. Tanrıya dua
etmedim açıkçası, inancım da zayıftı ve bir günahım vardı. Çok
sert ve hızlı otobüs kullanırdım

Melek; Hidayet'e döner ve bunu da biliyoruz. Çok iyi al sana cennetin
altın anahtarı, der..

Peder bu olaya çok sinirlenir:

Ben hayatımı tanrıya adadım siz de gidip bu adamı cennette benden üstün
tutuyorsunuz, bu haksızlık değil mi ?!!

Melek; gülerek:

Koçum sen vaaz verirken herkes uyuyordu ama Hidayet otobüs kullanırken
herkes dua ediyordu&#8230;
kimin cenneti gideceğini bir tek Allah bilir, tabi biz o'nun emirlerini yerine getirmeyip, hayatı dilediğimizce yaşayıp, ahiret gününe hazırlanmadan cennetlik olacağımızı düşünürsek, sonumuz az çok tahmin edilir. kimse sanmasın imansız cennete girileceğini...

gelelim iran'a, iran islam cumhuriyeti olarak bildiğimiz aşırı muhafazakar iran görünümü kimseyi yanıltmasın. iran halkının ezici çoğunluğu müslümanlıktan sapmış olan şiilik mezhebine dahildir. şiilik mezhebi islam ile pek alakadar olmayan ve hz. muhammed(sav)'in elçiliğinde öğretilen dinimiz ile bağdaşmayacak özelliklere sahiptir. kısacası hristiyanlığın beşeri patentli mezhebi olan protestanlık gibidir bu mezhep... tamamen beşeri bir baş kaldırış sonucu ortaya çıkartılan bir sapmadır. iranlıların cennete gitmesi Allah'ın taktirindedir. ama sanmayın ki iran'da islam yaşanmakta...
kendisinin laikler yüzünden yanacağını düşünen gerzek yazar tespiti.
(bkz: başlık sıçmak)
(bkz: şizofren)
(bkz: gerizekalı)
(bkz: angut)
(bkz: gerzek)