bugün

günahım kadar sevmem iran ı. beynime hakim olan islam inancına göre yaşama dürtüsünün beni tetiklemesine rağmen kanım hiç ısınmamıştır. yürüttükleri yönetim biçimi, islamı zorla benimsettirme yolları, baskı tabanlı bir devlet olması, oldum olası beni iran dan soğutmuştur. e ama,gel de adamlara imrenme kardeşim. adam tc vatandaşı pkk li bir iti , halkın gözü önünde çatır çatır idam ediyor. an itibarı ile diyarbakır bombacısı olan itin dölü yakalanmış haberi geliyor.ee yakalandı,ne olacak? ne yapılacak bu şerefsize. atılacak bir cezaevine. orda daha önceden mapusa girmiş pkk lı itlerin kurmuş olduğu klona katılacak. bir kamptan çıkıp diğer kampa geçecek. peki ölen insanlarımıza ne olacak? yazık değil mi? şimdi bu yazı üzerine ne faşoluğumuz kalacak,ne adiliğimiz biliyorum. ama ben idamı geri istiyorum ulan. hem de diyarbakır istasyon meydanında asılsın bu itler istiyorum. soğumuyor ulan içim başka türlü...soğumuyor...
Kesinlikle an itibariyle açmayı düşündüğüm başlıktı , açılmış. iran bir günde 33 pkk lı avlarken Türkiye iki sene de 40 pkklı avlıyor. bu utanç verici değilde ne ?