bugün

kendilerini telefon olarak tanıtmamaları gereken telefonlardır. hurda yığınına tekabül ederler.
bir telefondaşımın yerinde bir görüşüdür.
Nokia 3310 dur. Fazlası değil.
gereksizdir. gerçekten. android de ios da kullanmış biri olarak, iphoneun tek eksiğinin itunesa bağlı oluşu, fakat bunun da haklı gerekçeleri olduğunu savunuyorum. androidin hataları daha fazla ve hızı yavaş. ayrıca htc'den iphone 6ya geçen beats audio cabası. He ama şöyle bişey var htc ile iphone kapışır. Kamera,ses ve müzik sisteminde.
lg g2dir. uzay mekigi masallah uzay. yirim.*
diyelim ki diğer telefonlar leş. bundan haz alacak adam apple hissesine sahip biri olmalıdır. 2500 3000 tl para verip ya bu çok iyi diğerleri çok kötü demek oldukça enteresan. sanki komisyon veriyorlar adama.
lg l7 dir.
galaxy s5 siker diyorum.
Daha önce 4s'ten htc desire 816'ya geçmiş biri olarak htc'yi devrim kabul ettim. Çünkü hızı, ekran büyüklüğü ve ses donanımı gayet iyiydi. Zamanla turkcell net sorunu can sıkmaya başladı ve telefonu sattım. Satmamdaki bir diğer etken de kamera. Android kameraları çoğunlukla hakikaten dandik. Bir iphone kamerası değil yani. Şimdi de iphone 6 alarak iphone'a geri dönüş yaptım ve pişman değilim.