bugün

gençken olabilecek durumdur. toplumda ezilen bir sınıftan olmak utandırır. evet.
günlük 80 ile 120 tl arası bir para kazanan babadan, yani aylık ortalama 2400-3600 lira arası para kazanan babadan utanmaktır.
Şerefsiz olduğunuzu gösterir.
uzun ve havarileri ülkeyi talan etsin sen git
alın teriyle inşaatta çalış.
olmamış
ben bile utandım şimdi.

helal 1 liranın, haram 1000 liradan daha bir huzurla yenildiğini anladığında, utanmalar yerini gurur duymalara bırakacaktır.

yaşı gereği algıları gelişememiş çocuk duygulanımıdır.
Gençtir utanabilir. Arkadaşlarının babaları dükkanlarında kendi işinin patronu iken babasının beyaz atletle tuğla taşıması onun için kötü bir durum olabilir.
her genç bireyin başına gelebilecek olaydır. evet.
annesi haric orspu cocuklugudur.
ulan iş edebiyata gelince herkes sahiplenir böyle babayı ama gel gör ki babası gerçekten inşaat işçisi olsa , atıyorum ayfon değil de nokia kullanmak zorunda kalsanız o babayı çileden çıkartırsınız ama ..
Önemli olan haksızlık yapılmadan kazanılandır. milletin alın terini sömüren ceo olmasındansa inşaatta çalışması daha güzeldir. plazalarda milletin kuyusunu kazan çok çünkü.
Zor bir durumdur. Zira baba içinde çoçuğu içinde. Empati gerektirir.
Bir de hak adalet özgürlük diye g*tü başı dağıtıp 1 Mayısı çoşkuyla kutlayan ancak inşaat işcisiyle muhattap olmaya bile utanan kesim vardır. Samimiyetine su döktüklerim.
Hayata dair iç burkan detaylar'dan biridir.
Her genç bireyin başına gelir.
her insanın başına gelebilir. evet.
çalışıp emeğiyle hakkıyla helalinden parasını kazanan birinden, kaldı ki babadan, utanan kişiyi dünyaya getirmiş olan babadan utanmak durumudur. bu kadar tatava yapmaya gerek yok. utanıyorsan ayrıl o evden denilip geçilir. bırak o temiz insan sana evladım deyip kendini küçük düşürmesin.
Ekmek parası işte !
Baba sıvacı ise ve hergün mala vuruyorsa bir nebze haklılık payı vardır.
gurur duyulacak şeydir ama utanan kişinin karaktersizliğidir. yazık.
benim babamda inşaatta utanılacak bir şey yok çalmıyor ya .
babasının verdiği harçlıkla okuyup, babasının ona harçlık vermek için çalıştıtığı işten utanmak... var mı böyle insanlar ?
her insanın başına gelebilecek elim olay. evet.