bugün

murat kekilli dinleyen intahar ediyordu bir aralar yahu.
allahtan bu yaygınlık sibel kekilli'ye bulaşmadı. cenabet gitmek hiç iyi birşey olmasa gerek.
intiharı efsaneye dönüştürmeye çalışmak.
intihar edecek kadar hayata küsmüş insanın aklına şarkı mı gelir ki?

aslında çok seçenek var.
ancak intiharda birilerini suçlu göstermek için: murat boz-üzüleceksin olabilir.

madem o kadar intihar raddelerine gelmişim son dakika arabesk yapılabilir: bülent ersoy-ne duamsın ne de bedduam veya bir tanrıyı bir de beni sakın unutma

diğer seçenek: daha soft bir şeyler, az biraz pişmanmış gibi: ilhan irem-yazık oldu yarınlara bu şarkıdan sonra vazgeçme şansı da yükseliyor.

kararsız kimseler için: hayat sevince güzel
zararın neresinden dönersen kârdır hesabı. belki caydırıcı olur.

neyse efenim. yaşamak güzel. vapurlar felan.
(bkz: #2879786)
alihan vardı bi de onda da intihar ederken gelen muzik dinletme takıntısı vardı.

(bkz: boğazda şarkı söyleyerek intihar eden şarkıcı)
eğer dinlenen müzik winamp' ta listeden karışık ilerleyen tarzdaysa gülme krizine sokup intihardan bile vazgeçirebilecek faideli takıntıdır. nasıl mı ?

( eleman ayrılık gazisi, jileti bilekleri yanında hazır etmiş, bir yandan demlenip ne şahit ne gazi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. )

---
gozlerin nemli nemli
basini hic one egme
ayrilik olur degil ki
benim icin uzulme...
benim için üzülme....
---

tam " kimse üzülmesin arkamdan,
Hoşçakal sevgilim, hoşçakal dünya,
Hoşçakalın dünyanın bütün halkları,
Sınırlı olmayan mekâna,
Sınırlı olmayan zamana gidiyorum ben;
En sevda halimle, en yaşayan halimle,
Gidiyorum dostlarım,
Hoşçakalın, hoşçakalın... " derken, ankaralı namık' ın o eşsiz, başucu eseri fonda yükselir...

---
yakacaksın sobayı
ısıtacak odayı
saat beşe gelince
göreceksin babayı(!)
arabada beş
evde on beş
hoşuma da giderse( ağaya beleş )...

mayosu var vakkodan
cok özenmiş yaradan
peşin para kalmadı
visa cekelim aradan... cırtt
arabada beş
evde on beş
hoşuma da giderse bedave...

kahrol düşman alsana bomba...
---

eleman artık sinir bozukluğundan pes eder. " bu winamp'ı da, random fonksiyonunu icat edeni de... ağız tadıyla bir intihar bile edemiyoruz. " deyip hazır ettiği jiletle paşa paşa traşını olup şansını yeniden denemek üzere sevgilinin yolunu tutar.
falco-jeanny intihar ederken böyle bir takıntı gelirse bunla intihar edin..