bugün

uzun zamandır yeni heyecanlar arayışında olmam beni saplık ile maceraperestlik arasında gidip gelmemi sağlıyor, bazen çizgiyi geçtiğinde adamın gol diyordu...

günlerden bir gün internette dolaşırken, sevişme üzerine üretilmiş aletlere göz atıyordum. dildolar, straponlar, kırbaçlar derken arif in mençıstıra attığı gole kadar gitmiştim. en sonunda gözüme ilişen hatun görünümlü, bildiğin insana benzeyen şişme bebekler dikkatimi çekmişti. pc den kalkıp uzaktan baktığımda harika avcı ya benziyordu hatta... tabi hemen irkilip masama oturdum tekrar. bildiğin canlı insan gibiydi.

sipariş edip etmemek arasında gidip gelirken, yeter hep canlısına gidip geliyoruz diyerek bir anlık gazla siparişimi vermiştim.

uzun günler süren bekleyişin ardından, kapımı çalan kargocu ile burun buruna gelmiştim. eleman nefesi dötünden alıyordu adeta. bir yandan imzalanması gereken evrakları hazırlarken bir yandan da bir şeyler söylüyordu;

+abi dötüm çıktı yukarı getirene kadar, ne sipariş ettin böyle?!
-....(bu sorusu ve laubaliği hiç de hoşuma gitmemişti ancak başımdan savmak için bir şeyler söylemem gerektiğini hissediyordum).
kıyafet balosu için bülent ersoy kıyafeti verdim güzel kardeşim...

bu sözü söyledikten sonra yüzünde oluşan ifadeyi resime döksem aynen şöyle bir şey çıkardı;

görsel

lafı fazla uzatmadan içeriye girdim. paketi açtığımda cidden, demodaki gibi bir hatun modeli vardı. yalnız ben sarışın istemiştim adamlar esmer modelini göndermişler, seda sayan beklerken şenay düdek kılıklı bir kadın gelmişti. neresinden tutsam elimde kalıyordu, kara kuru bir model. nefes alsın yetere bile eyvallah edecek haldeyken nefes de almıyor ee ben bunla ne yapacağım diyip, tekrar pakedine yerleştirdim. iade etmeye kalksam zaten hevesim kaçmıştı. en iyisi karşı komşum olan bekir abiye vereyim, adam 8 senedir yalnız yaşıyordu.

2 gün sonra bekir abiye paketi verdim, fakat nasıl izah edebileceğimi bilmiyordum. sonuçta adam bunun ne olduğunu sormuştu öncesinde.

+abi sen aç pakedi, kullanma kılavuzunu oku. kafana yatmazsa çağır ben gelir alırım diyerek politik bir cevapla topuklamıştım.

aradan 3 hafta geçmiş olmasına rağmen bekir abinin ne kapısı açılıyordu ne de sesi soluğu çıkıyordu. merak edip kapıyı çaldığımda yüzünde üzgün bir ifade vardı, ne oldu diyerek içeri daldığımda şoke olmuştum.

adamcağız şişme kadını rahmetli annesine benzetmiş, ona kadın programları izletiyor bir yandan da nasıl koyduk ama fenere diyerek sohbet ediyordu. bir fenerli olarak duruma içerlemiş, ses etmeden evime geçmiştim.

5 ay sonra da haberini aldım, kadını hacca da göndermiş. hayırlı evlatmış bekir abi, gözlerimi yaşartmıştı...
Şişkin halde gelirse sıkıntı olur.