bugün

para kazanma kaygısı varsa bu gazetelerin internet sitelerini kapatsınlar kardeşim. satmak istiyorsa gazetesini adam açmaz internet sitesi beni okumak isteyen alır desin. demek ki bir sıkıntı yaşamıyor ki adam net sitesi açıp gazetede çıkan tüm haberlerini oraya koyuyor. insanlarda bu kolaylıktan doğal olarak yararlanıyor. kimseyi ilgilendirmeyen doğal bir durumdur.
amaç okumak bilgilenmekse, nasıl olduğu önemli değildir. kimi insan gazete sayfalarına dokunmak ister, kimi internet sayfalarına göz atmak ister. kahyanın meselesi.
sabah aldigim gazetede mehmet ali aydinlar gorevinin basinda diye kocaman manset yapmislardi, ogleden sonra o gaztenin internet sitesinde mehmet ali aydinlar istifa etti diye haber oldu. ben napim simdi. guncel haber lazim bana.
özellikle dinci tayfadan olanları açıkça desteklediğimi belirtmek isterim. zira zaman gazetesi basılsın diye kesilen ağaçları düşündükçe insanın kalbi sıkışıyor. en kalbi duygularımla ifade etmek isterim ki sizler için en hayırlısı zaman online okumaktır mübarekler.
kimseye enterese etmeyendir.
madem emeğe saygı isteniyor, web sayfasını ücretli abonelik haline getirsinler, ödemeyi oraya yapalım.
basılan gazete sayısı azalmış, doğaya verilen zarar da minimuma indirgenmiş olur böylelikle.

bu arada, unuttum sanma;
zırtapoz sensin, gazete de sana girsin.