bugün

google chrome , mozilla , opera gibi baska web tarayıcıları indirerek yapılan en büyük hainliktir.
(bkz: hanin ie al sana bombe)
internet explorer'ın görevi çok elzem. o olmasa, google chrome'u nasıl indirip, kurardık? olmayan hainliktir bu sebeple.
son sürümü fena olmayan, fakat kesinlikle bir chrome, firefox olamayan browser'a yapılan , hainlik denemeyecek eylem. Windows 8 deki sürüm gayet hoş duruyor fakat, windows'un birçok yenilikler getirdiği bir sürüm olmuş. windows 8 çıktığı gibi denenmesi gerekendir.
internet explorer'ı bilgisayardan kaldırmaktır.
internet explorer isyanını gerçekleştirecek hainliktir.

http://www.youtube.com/watch?v=Ufa1IBWuc5g

burda bir saksı gibi duruyorum. saksı değilim ben! ben internet explorer'ım! bana saksı muamelesi yapamazsınız! ben burda internet explorer'ım, bana arada bir gireceksiniz. hep herkesten sayfalara giriliyor ben kaç saat format attığından beri oturuyoruz burda, hiç bana 2 kere kullanılmadım. niye böyle yapıyorsunuz!! haksızlık yapıyorsunuz. ama beni gözardı etmeyin. lütfen ben kuruluyken benim ağırlığıma uygun hareket edin! ben büyük bir markayım! gelmiş geçmiş en büyük browserlardan biriyim! ben türkiye'de türk internetini ilk bağlayan markayım! en çok bana gireceksiniz! en çok banaa!!! bu kadar! çoluk çocuğu kullanıyorsunuz bana hiç tıklamıyorsunuz!
internet explorer'ın kendisinden ötürü olan durumdur. geçen gün yanlışlıkla girdim, kapatması bile ayrı dert arkadaş. kapıyorum kapanmıyo kapıyorum kapanmıyo.
google chrome indir yazmaktır.