bugün

Çöplükten farkı yoktur.
Zamanında gerek kız arkadaşımın, gerek bacımın dm kutusuna bakma fırsatım olmuştu.
Kurt gibi uluyan yüzlerce erkek vardı.
Hatta binlerce.
(bkz: aaauuuuuvvv)
acaba kaç mesaj geliyor diye merak ettiğim için güzel bir kız bana instagram mesaj kutusunu gösterdiğinde matrix gibi sürekli aşağıya inen yazılar görmüştüm.
Dm'yi doldura çomarlar yüzünden ayakları yere basmayan oksijen üzerinde yürüyen kızlar türettiniz, pügh suratınıza yazmayın oglum yazmayın, kaldırmayın gacıların bir yerlerini..
100 mesaj geliyorsa; 50 si yurdum abazanlarının selam merhaba nasılsın'ı ,
5 i kız grubu,
10 u yavşak ve yedekte bekleyen kankaları,
20 si düzgün etkek mottosunda belki bi ümit yazanları,
5 i akrabaları
Geriye kalan 10 u da kızımızın dibinin düştüğü elemanlardan dönüşler.
Yani hanım kızımızın sosyal medya sayesine yediği önünde yemediği arkasında içinde de olabilir emin değilim.
sırf bu merakımdan fake kız hesabı açtım ve bin takipçiyi aştım. abi her türlü yürüyorlar. nasıl yürüme ama. kızların neden egolu oldugunu anladım. nasıl olsa ellimi sallasam ellisi havasındalar. boşuna da değil. en ufak bir hikayeye 100 mesaj geliyo aq. hele o iltifatlar. aklınız hayaliniz durur. 100 kişiden 80 i hep odun erkekler yazıyor. nasılsın yaş kaç nerde oturuyorsun. bu 3 sorudan o kadar sıkıldım ki kızları düşünemiyorum. bunları sormayın. bi 3-5 tanesi farklı değişik yollardan yürüyor sırf can sıkıntısından konusuyorum.
ülkedeki sapıkları tespit etme adına kullanılırsa çok yararlı olacak kutucuklardır. yahu 25 senelik tanıdığımdan ( eskiden arkadaşımdı sonradan tanıdığa dönüştü ) duydum ben bunu. instegrama girip rastgele kız isimleri arattırıp hoşuna gidenleri takibe alıp mesaj atıyormuş canı sıkıldıkça. cevap vermeyenleri çıkartıyormuş sonra. ne yazıyorsun lan dedim söylemedi. belli ki mal mal şeyler yazıp düşen olur mu diye olta atıyor.

bak şimdi allah biliyor ya böyle mevzular açıldığında "erkekler abazandır" diyen kızlara ifrit oluyorum. ama bir yandan da bakınca her ne kadar genelleme yapılmasına hala karşı olsam bile haksızda değiller hani. bu söylediğim eleman işi gücü olan eli yüzü düzgün ve istediği kız ile tanışıp arkadaşlık kurabilecek hatta ilişkiye başlayabilecek birisi. bunun bir de işsiz güçsüz kimse tarafından ilgi alaka görmeyen yüz binlercesini düşün. bu çocuk bunu yapıyorsa onlar neler yapmaz..