şu sıralar dikkatimi çeken olaydır. başı kapalı makyajlı ve silikonlu dudakları ile öpücük atarak fotolar paylaşmaktadır. etrafında çoğunlukla kız arkadaşları veya sahiplenircesine sarılan (bkz: kardeş candır içine çekerek öper) erkek kardeşleri ile lüks mekanlarda takılır. bol bol hikaye paylaşır, club lara falan gider ama içki içmez. bol bol ayak fotosu paylaşır ama başı kapalıdır. binlerce takipçisi vardır ancak saçı görünmediği için günah değildir. sadece saç günah sanırım kırmızı ojeli ayak, makyajlı surat, kırmızı silikonlu dudak ve beyaz dar pantolonun günahı yok. takip edin ettirin.
Başı örtmekle müslüman olunmuyor gençler. Ne türbanlı insanlar gördüm sokakta suratında 5 kilo makyaj, 15 cm topuk, daracık kot pantolonla gezen. Şimdi bir de bunları instagramda fenomen olarak cümle aleme göstermeye başladılar. Bakın asla instagram fenomenliğini, açık giyinip fotoğraf paylaşmayı kötülemiyorum. Başı açık bir kadın olarak ben de instagram kullanıyorum benim de şortlu fotoğrafım var. Türbana da saygım sonsuz, çok iyi insan olduğunu düşündüğüm türbanlı arkadaşlarım da var. Ama türbanlı olup müslüman geçinip 5 kilo makyajla daracık hatlarını belli eden kotlarla instagramda fink atmayı da yanlış buluyorum kimse kusura bakmasın.
Herkes kendinden sorumlu diyerek kenara çekiliyorum . Öyle insanlar var ki benden senden daha iyi islamı biliyor ama yaşamaya gelince orada sorunları çıkıyor. Ben bu insana islamı anlatmak için yaklaşsam öyle oluyor ki kötü insan oluyorum. Artık o noktadan sonra karışmıyorum ki sosyal medya illaki tebliğ amaçlı açılmış bir sayfaya denk gelmiştir. Bilmedikleri için böyle olduklarını sanmıyorum. Velhasıl herkes kendinden sorumlu.
Akıllara betizm gelir.
(bkz: kün fe yekün)
(bkz: babasının kızı)
(bkz: nişanlı)
(bkz: no dm)
(bkz: annesinin prensesi)

(bkz: anasının da amı).
Sonra insanlara Örnek olup bunu özendiriyorlar.
Yüzünde 5 ton makyaj olan, liseli ve kendini tesettürlü sanan kızlar görüyorum.
Bu moda için değil içten geldiği için yapılan bir şey olmalı.
Tesettürün modası mı olur? Olmaz işte.
(bkz: sadece bayanlar)
(bkz: kunfeyekun)
(bkz: cecelist)
(bkz: prenses) wtf?

erken edit: işin şakası tabii çoğu böyle ama kimseyi giyim tarzına göre yargılamamak lazım. O yüzden biyografisine göre yargılayın.
annesinin kızı babasının prensesi... beni dayım doğurdu sanki..
(bkz: link yok mu kardeş)