bugün

yapmadığın bir durum için, işlemediğin bir günah için, yapıyormuşcasına eleştirilmek ve itham edilmek.
Aldatılmaktır. Henüz hayatımda biri yok ama biliyorum biri hayatıma girdiğinde ve beni aldattığında zoruma gidecek(?)
eski sevgilinin an itibariyle yiyiştiğini bilmek.
Bi kızla çıkarsın biter kız pek Tekin değildir aşık bile değilsindir ama senden sonra arkadaşının onunla çıkmasında hissedilen durumdur.
çaresizlik.

ne etsek olmuyorun ranza arkadaşı olmak.
Okuduğun bölümü bitirince iş bulacak mısın diye soran mallar. Matematik sevmeyen bir mühendis veya hastalarla muhatap olmaktan nefret eden bir doktor olmaktansa sevdiğin merak ettiğin bir bölüm okumak daha mantıklı.
Etrafında gozunu kapadigi gibi uyuyan bir suru insan olması.
Sevgilinin bir sey yapilmadigi halde hayatima siciyorsun demesidir. Bunu deyip ayrilmamami beklemesi de cabasi.
babanin seni bunca sene bosuna okutmusum demesi.
Yıllarca ödendiği halde bitmeyen borçlar resmen borç için doğmuşum şu yaşıma geldim evde borcun konuşulmadığı gün yok.
Bilmem kaç şehidimiz var ama bunun hiçbiri sahilde bilmem kaçıncı sevgilisiyle fingirdeşen insanın umrumda değil yada gece kulübünde bu gece şununla mı yatsam bununla mı diyenin de umrunda değil. Benim zoruma gidiyor vatan sana canım feda ama kim için ne için bu insanların bu düzeni devam etsin diye mi? Kusura bakmayın ama o şehitin ailesi hariç kimsenin umrunda değil bu durum askere gidecek biri olarak diyorun ki kim için ne için öleceğim yada nöbet tutacağım belki sevdiğim kız da nişanlanır ben askerdeyken.
Hdppkklıların mecliste olması.