bugün

HiÇ şüphesiz sevdiği birinden hakaret görmesi insanın iÇini parÇalar.
sana yemek kalmadı ya yumurta pişireyim mi?
"Benden sonra kimseyle çıkmamazlık yapma, yenilerini bul."
mesaj gönderilemedi:
çaylak olduğunuz için özel mesaj gönderemezsiniz!
Acitan coktur da ben yakani telaffuz edicem""hastayi kaybettik başınız sağolsun.
Bitti..!
Haklısın. Ne zaman haklı olsam canım yanar. Haklı olmasam iyi olabilirdi aslında.
Hoşçakal. Bundan daha can acıtan cümle olur mu ulan ?
görüldü.
'senin gibi biri'
demeyin ya kimseye böyle. kimse kimseye demesin.
(bkz: hastayı kaybettik)
(bkz: başınız sağolsun)

Bunlardan daha acı cümleler olduğunu sanmıyorum.
"Şop yapmasan kimse yazmaz bence , çok çirkinsin."
bugün son buluşmada yüreği yakan cümlelerdir. onu unutamadım dedi, bi kez daha şans ver unutturayım seni dünyanın en mutlu kadını yapayım dedim, sağa sola kafa salladı. Elimi tuttu, bi öpücük kondurdu, bu son olmasın dedim, bu son dedi. bir şey diyemedim, gözlerim dedi.

ardından metroya bıraktım, sıkıca sarıldım, gözlerimi artık tutamıyor, erkek adam ağlar mı lan diyenlere mükemmel bir karşılık veriyordum. bırakmadım sarıldım sarıldım yaşlarım saçına düştü saçını kokladım son kez.

kartı bastı geçti öbür tarafa ben geçemedim sözlük, gözlerim yaşlı kaldım öyle. döndü bir kez baktı, ben bakamadım. ağlarken görsün istemedim, unutamamak çok kötü sözlük çok.

kızılayda yürüdüm bi müddet. güvenparkta yalnız başıma dolaşıyordum bir ses ve bomba. hiç şaşırmadım, keşke o bombanın orada olsaydım de dedim. belki ben ölünce yaşlarımı unutamazdı? belki ben de unutulmaz olurdum? ;

olmadı sözlük.

bugün de ölemedim.
allaha emanet ol dedi ve gitti.. güldüm.. zaten o'ndan başka kimim var ki ..
GERiZEKALI,APTAL,MAL,SALAK, VB. iNSANI ÇiEDEN ÇKARTIYOR.
Bu saldırılar sabrımızı zorluyor.
"Köyüne xxx tarafından baskın yapıldı!"
bugün de ölmedim anne!
büte kalmışız.
(bkz: yapacak bir şey yok)
(bkz: elimizden bu kadarı geliyor)
(bkz: kısmet)
(bkz: kader)
(bkz: ne yapalım)

Edit:lan yazarken bile canım acıdı aqü.
bu hain saldırıları şiddetle kınıyoruz

bu saldırıların hesabı sorulacaktır

bu hain saldırılarda hayatını kaybedenlere rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz

Hep kayıplardan, olan olduktan can yandıktan, ateş düştüğü yeri yakarken söylenen sözler.

memleketin Güvenliği, huzuru birliği sağlansın artık. Bu can acıtan cümleler söylenmesin artık teselli etmiyor çünkü.
sen çok iyi bir adamsın, ama ben seni arkadaş gibi görüyorum.
tipim değilsin.
"keşke" ile başlayan cümle türleridir. eğer birey bu kelimeyle başlayan bir cümle kurarsa, acısı paylaşılmak zorunda kalınmış seviyeye gelmiştir.
https://scontent-mad1-1.x...a80ca1f64&oe=5768B1A9
güncel Önemli Başlıklar