bugün

her komüncü gibi pişkindir. üstüne bir de mazlum edebiyatının kralını yapar. yok efendim bizi kestiler, bizi astılar, vay nazistler, vay faşistler..

bakıyorum şimdi yutublara, gogıllara aratıyorum ülkücü şehitler diye, baştan aşağı ucu bucağı olmayan listeler çıkıyor. birkaçının ismini kopyalayıp yazıyorum gene gogıla resmi bile yok arkadaş be. saysan üçünün beşinin resmini anca bulacaksın. onlar da en meşhurları, selçuk duracık, dursun önkuzu falan.

geçen atsız'ın makalelerini okurken gördüm, necati kaya diye bir genç. okula bozkurt rozeti takıp gittiği için okul müdürü tarafından demir çubukla dövülerek öldürülmüş. kim biliyor?

geçtim ülkücü şehitleri, onun evvelindeki türkçü mücadeleyi de geçtim. 18. yüzyıldan beridir moskofun türkistan türk'ü üzerinde yaptığı kırgınlar, moskofistan'dan ithal komünizmi bitirmeye yeter. insanlık diyorsanız bir dönün bakın elin gavuru türk'e neler etmiş, ondan sonra tutun da bilmem ne yapan ülkücü diye bok atın türklüğün tek ithal olmayan ülküsüne.
devrim adına adam öldürürler. solcu öldürünce devrimci sağcı öldürünce katil olur. burası türkiye. vatana birileri göz diker, özgürlük olur, onlara saldıranlar faşist olur.
Meşru müdafaa hakkını kullanmıştır. Yumrukları ya da silahları ile üzerinize çullanan her kim olursa olsun kimse onu güllerle karşılamaz. Ancak söz konusu devrimciler ve insanca yaşamak için hak ve hürriyet mücadelesi veren emekçiler ve dostları olunca ne canlarının önemi kalır ne de mahkemede adil bir şekilde yargılanmalarının. Bir yandan şu saçma sapan dizi filmleriyle pazarlanan darbe dönemleri masallarıyla solcular kadar en az ülkücülerin de dönemin olaylarından çok çektiği yanılsaması ile faşist çeteler ve liderleri vicdanen aklanmaya çalışılıyor, diğer yandan bunların kurdukları örgütler ve liderleri alen beyan ortada iken pusulasını şaşırmış örgüt operasyonları ile adları unutularak ve tarih çarpıtılarak hukuken bütün pisliklerinin üzeri örtülmeye çalışılıyor.
70' lerde "sol kesim" tarafından verilen mücadeleyi, "komünizm mücadelesi" olarak görenlerin varacağı saçma sonuçtur. yüzeysel bir google araştırmasıyla, koca bir dönemi analiz ettik; artık cern' e de çağırırlar bizi. cehalet de değil bu, ondan öte. artık bambaşka bir eksende evriliyoruz toplumca, hadi hayırlısı.
(bkz: komünist meşru müdafaa hakkını kullandı)
(bkz: ülkücü faşisttir)

öncelikle memleketimizdeki milliyetçi mücadele atatürk ile başlamış, satılmış moskof uşaklarının ensesine ilk şamar da onun tarafından atılmıştır. herhalde atatürk'ün türklüğün en büyük düşmanı komünizmdir dediğini bilmeyen yoktur. inönü devrinde, komünizme yakın adamlar büyük makamları işgal edip, milliyetçi-türkçülere kan kusturmuş. atatürk devrindeki durum sona ermiştir. demokrat partiyle birlikte 1951'de bir komünist tevkifatı yapılmış ancak bunun şiddeti 1944 olaylarındakiyle asla bir olmamıştır ki bunu eski komünistlerden aclan sayılgan beğ itiraf eder.

60 darbesiyle birlikte ise anayasa komünistlerin lehinde değişmiş. 24 anayasasındaki x hakkına türkler sahiptir şeklindeki maddeler, x hakkına tc vatandaşları sahiptir şeklinde değiştirilmiştir. bununla birlikte yeni gelen dernekler yasası gibi yasalar komünist, terörist derneklerin ekmeğine yağ sürmüş, memlekette anarşi olayları hüküm sürmeye başlamıştır ki, ülkücü hareket de bu sıralarda ortaya çıkmıştır. yani meşru müdafaa hakkını kullananlar ülkücüler, saldıranlar ise genellikle zengin, züppe kesiminden macera arayan komünistlerdir.

hala ülkücü faşisttir diyorsanız, ne diyelim, sançar beğ'in 44 savunmasında dediği gibi, türk ırkı sağolsun!
ne düşüncede olursa olsun insan öldüren insan olamaz.ister komunist olsun ister fasist ister evangelist ister makyevelist diye devam eder..
Türk milliyetçilerine faşist ve vahşi diyen ahmaklar da bunların arasından çıkmaktadır.

yasadışı sol örgüt'ler halen insan katletmeye, terör uygulamaya devam eder halde olmasına rağmen hala nedense saldırgan olanların ülkücüler olduğunu iddia eden ahmaklar da bunlardandır.

PKK da bunlardandır.

baş komutan büyük atatürk'ün kurduğu cumhuriyet rejimini devirmeyi hedefleyen 'devrimci' satılmışları, rus ajanlarını 'tam bağımsızlıkçı' sanan ahmaklar da bunlardandır.

stalin ve lenin'i babası ilan etmiş, emperyalizme karşı verilen istiklal harbinden kaçmış hikmetof nazım'ı vatanperver zanneden ahmaklar da bunlardandır.

sıkıldım, daha fazla yazmayacağım, ama şunu söylemeden geçemeyeceğim...

stalin'in de, lenin'in de, mao'nun da, che'nin de taaaaa ebesine en içten galiz küfürlerini yollarken büyük türk milleti, sizi de unutmuyor...
insanliktan umudunu kesen komunisttir.bu zamana kadar insanlara hep guvenmis ama onlar onu yari yolda birakmistir.huzun zamanla ofkeye donusur ve olmeyi gercekten hak eden hatta olmeyi degil aci cekmeyi hak eden insanlari belki kasten belki de zorunda kaldigi icin olduren kisidir.dunyayi kotu insanlardan kurtarmak da bir insanlik gorevidir ona gore.
ekonomik tabanlı bir eşitlik isteyen sosyalisttir o,
insnalıktan dem vuruyorsa hümanisttir.
birde sizi sizin için öldürüyorum diyorsa faşisttir.* *
öldürmenin sınıf siyasetinin bir parçası olduğunu düşünen, adaleti öldürerek sağlayacağına inanan komünist.
(bkz: Stalin)
Komünist masum bir insanı öldürmez. Eğer masumsa komünist değildir zaten. Olsa olsa katildir, canidir ama komünist değil .
her iki taraf içinde söylenecek söz, kendisi gibi düşünmeyenleri hazmedememek. hazmetmek lazım, herkes benim gibi ya da sizin gibi düşünmek zorunda değildir.
herkes aynı fikre ve düşüncelere sahip olsa, halbuki dünya nekadar çekilmez olurdu. dünyayı yaşanır yapan çeşitliliktir. * *