bugün

büyük ihtimalle uyumamaktır.şu kavurucu yaz günlerinde insanlar uyumak için uzun bir çaba gösterirler ve bu insanların yarısından fazlası uyumayı başaramayıp geri kalkar.tabiki tek sebep havaların sıcaklığı değildir.bazıları da yaşadıkları stresten dolayı uyuyamaz.henüz yapılmamış olan araştırmalara göre son derece eminimki insanların en büyük ortak sorunu uyuyamamaktır.
insan olmayı unutan mahlukatlardır.
ağdadır.
(bkz: güvensizlik)
kendilerine sorun tayin etme alışkanlığıdır.
bencillik. herkes herseyden once kendi cikarlarini ve kendi tatli canini dusundugu icin en yakinindan bile kostek olan cikabiliyor. sonra birgun mutlaka herkes kendisini yapayalniz hissediyor.
tahammülsüz olmalarıdır.
Tahammülsüzlük.
insanları seçim şansı olmadıkları durumlar için yargılamak ayrıca sadece ve sadece insan olarak yaşamayı reddetmek bir kuruma, bireye, yani herhangi bir şeye bağlı olmak zorunda hissetmek .
fikir ve düşünce ayrılığına saygı duymamak.
iletişim.

Çok metafizik bir olay değil aslında ama bir iğneden bir ipliği 300 metre öteden geçirmeye benZiyor artık. Hissettiğiniz, düşündüğünüz şeyi insanlara aksettirmek=iletişim. Kolay görünüyor değil mi?

iletişimin ilk adımı davranış. Dünyadan uyduyu fırlatıyorsun ama o uydu atmosferi bile geçemiyor çoğu zaman. Özensizce fırlatılmış bir uydunun o atmosferi geçme şansı yok. Ama atmosferi geçtikten sonra da sizin kontrolünüzde değil. Bir yerlere çarpmadan o uyduyu destinasyonuna ulaştırabilmek mesele. Artık türlü duvarlar, kalıplar ve incelikler var. Sen pamuk şeker gönderiyorsun, o balgam olarak ulaşabiliyor muhatabına. Bunu engelleyemiyorsun.

Ne anlatıyom ben ya gece gece kafa açtım başlık da pek bir meymenetsiz.
insan olamamak.
güven eksikliği.
lanet olası aşağılık götlerinin kafasından büyük olması. aşağılık herifler dostum. nalet olsun!
insanların en büyük sorunlarından biri sorunun bir olmamasıdır.
güncel Önemli Başlıklar