bugün

insanlardan nefret duyan sözlük yazarlarıdır.insanlar onu okadar kırmıştırki, nefrete dönüşmüştür bu duygu.
insanlar okadar acımasız, kibirli ve bencildirki size her ne olursa olsun zarar verirler.Sevgiliniz sizi terk eder, en yakına arkadaşınız sizi satar.Ama gık çıkartamassınız.Sevgiliniz değişiecektir.Yerine yeni bir kahpe gelecektir.Fakat en yakın arkadaşınızın yaptıklarını birer birer not alırken sövmeye başlayacaksınız.Ben olması gerekeni değil olanı söylüyorum, felsefeci götler.

Egonuzu tatmin etmektenj başka ne işe yararsınız.Humanist değilsiniz bari, eve bir kedi köpek alında besleyin.

Aslan bile doydukdan sonra avlanmıyor.Ama insanlar okadar işgalci, ve katledicki doğanın af edersiniz biyerine bişe sokuyor.Mevsimlerde yok oluyor zaten.

Sözüm size, insanlar dünyayıda insanlarıda, tanrıyıda.. (tanrım beni affet) hayvanlarıda mahvediyor.

Sigarayı kim icat ettiyse allah razı olsun.Ne kadar az insan okadar çok huzur vallahi.
insanlardan tiksinen yazardır. insanları sevmeyen birinin burda işi ne diye düşünüyor insan. madem sevmiyorsun niye burdasın be adam! bak burda her yerde o nefret ettiğin varlıktan var. he bide şu var o adam insanları sevmiyorum diyor ya, kesin egosu tavan yapmıştır. kendini ulu bir mahlukat gibi görüyodur.
güncel Önemli Başlıklar