bugün

insan olmamaları.
sürekli kendi reklamlarını yapma peşinde olmaları, kendisinin uyuz olduğu şeyleri başkalarına yapıp, tepki alınca zeytinyağı gibi üste çıkmaya calışmaları. ortada hiç bir mesele yokken işe el atıp sorunsuz bir olayı sorunlu hale getirenler.
yaptığın şeyi eleştirip, daha sonra kendilerinin dik alasını yapmaları, bir laf söylediğinde nasıl ters köşe ederim mantığıyla biraz da ben senden daha çok biliyorum havalarında konuşmaları. yaşadığın bi sıkıntıyı anlattığında ufak bir sorunmuş gibi görmeleri, aynı şey onun başına gelince çır çır çığırmalarıdr.
http://www.facebook.com/p...80&type=1&theater
linkteki yorumları görmek.
Birden fazla yüzlerinin olduğunun farkına varmak.
2 aylık bir bebeğe tecavüz edecek kadar insanlıktan çıkmış olan örneklerin var olması.
edit:yukarıdaki tespite eksi veren insanların olması.
karşısındakini keriz yerine koyduğunu sanıp kendilerini kandırmaları başlıca soğutan nedenlerdendir.
her yerde siyaset yapmaya çalışmaları.
menfaatlerinin her şeyden önce gelmesi, ikiyüzlü olmaları, aşağılık kompleksi.
büyük bir keyifle akasya durağı nı izlemeleri.
hiç bilmediği bir konu hakkında saatlerce cahilce konuşmaları , kendileri uyarılsa dahi bir türlü ikna olmazlar.
bencil ve korkak tavırları.
bir insanı kendinden soğutmak istiyorsan ona çok değer vereceksin.
çok uzun süre beraber vakit geçirmek. bitince bitiyor işte görmek istemiyorsun bir defa daha çok sevmene rağmen.
dişlerini fırçalamamaları. bide soğuk olmaları, kasıntı olmaları.
edit: eksileyen sende mi dişlerini fırçalamıyosun yoksa? şş çok ayıp öyle dişlerde kir tabakasıyla gezilmez. git kendini eksile evlat.
çoğunun konuşurken kendilerini düşünmeye zorlamamaları.
olmadık yerlerde şizofrenik konuşmalar.
Kazik atan insanlardan soqumamak icin neden aranilmamalidir.
uludag sözlükde yazar olup entryleri beğenmemeleri.
kendi fikirlerini size empoze etme çabaları...

kardeşim ben öyle düşünmüyorum işte. kabul edeceksen böyle kabul et beni. tıpkı benim seni kabullendiğim gibi..
ego sahibi olup her şeyi ben bilirim düşüncesinde olmaları. din ile bu kadar çabuk kandırılmaları. 2 tane bedava ders kitabına, hastanede sıra beklememeye kanıp gerçeği görememeleri.
kesinlikle bir muhabbet içerisinde geğirmesidir.
karşısındakileri aptal sanarak, gözlerin içine baka baka yalan konuşmaları.
samimi gozukup mesafeli, acik sozlu gozukup assagilayici olmalari ve bunu elestiri kisvesi altinda yapmalari.
nankör olmaları. ulan hayvana bile yemek verdiğinde unutmuyor yapılan iyiliği.