bugün

Bir kere olur zannimca digerleri sevginin bir tik ustudur.
binlerce kez aşık olur. binlerce kez sevilir. ikisi birden hayatta bir kere denk gelir.
bir kere olur ve hüsran olursa sonucu birdaha hiç olamayabilir, bir hiç olabilir...
bence bin kez bile olabilir uzun bir ömür var ama ne bileyim. birincisini aratır dokuz yüz doksan dokuzu.
Bunu hiç bir zaman bilemeyeceğiz sanırım romantik serseriler.
sekiz. rakamla 8.

kesin bilgi.
Sonsuz kez aşık olabilir.
Aşk ile heves arasındaki farkı anlamıyorsa bir çok kez aşık oldum hissine kapılabilir insan..
insanın aşık olmasını nitelendirirsek bunu şahsa ya da herhangi bir bedene uydurmak mümkün değildir. Aşk çok türlüdür. ilahi aşk vardır, bedeni aşk vardır, babaya duyulan aşk vardır, bir mesleğe aşık olmak vardır, bir şehre aşık olmak vardır, cennete, belki bir müziğe, belki bir müzik aletine aşık olmak vardır. insan çok kez aşık olabilir eğer kendini uğruna adayabileceği birşeyler bulursa.
en kesin konuşan için bile bir belisizliktir bence.

kabusumdur.

platoniklik, bir tarafın daha çok sevmesi, yaşanmılıklardan ötürü araya onarılmaz kırgınlıklar girmesi vsdir bence korkutucu kılan.

aşkı delicesine sevdaya çeviren bedenler yan yana olsa bile ruhların birbirine değememesidir, kendi içlerinde kendilerini eriterek yanmalarıdır.

aksi halde kimse kiymetini de, hislerinin şiddetini de kaybedene, yalniz kalana, o'nsuz kalana dek bilmez.
Istediği kadar aşık olur. Sonuçta herkesin hayatına kimse karışamaz.
Bir desem, ikinin hatrı kalır. iki desem, üçün boynu bükük.

Bir kere diye cevaplayanlar kaç kere deneyimledi bu duyguyu başkalarıyla? Kaç kere ihanet etti olacak olan aşkına?
Pek çok kez diye cevaplayanlar ise kaç kere deneyimleyecek aşkı bulmalıyım ben diye?

Aşkı sayarsak bulamayız. Bulmadık.
Bir kere. Diğerleri aşk değil sevgidir.
iki kez aşık olur. Onca ask doktoru yanılıyor olabilir mi?
Bir kere cevabının yanlış oldugu sorunsaldır. Birini seviyoruz. Başka biri çıkınca uzun zaman sonra onu daha çok seviyoruz. Kaçımız ilkokul aşkını dusunuyor sezen aksu dinlerken allah askına.
en az 3. adam başı 3.
29 kere.
bence hiç aşık olmaz, olduğunu sanır. öyle ki hep daha iyileri çıkar neden ise karşımıza !! aşk nedir ki ? bence herkes narsist. ama farkında değil. ille bir sayı gerek ise o da bir kez demek olurdu.
Çıktığı sevgili sayısı kadardır heralde bide platonikleri sayarsak kaç kere olur kim bilir.
birçok kişiyi sevebilirsin, ama birkaç kişiye aşık oldum diyemezsin
Kesinlikle bir kere olduğunu düşündüğümdür.
cok insan sever bir insan ama ask farkli bir boyut. bir kere karsidaki insan da seviyorsa ask olusur bu yuzden cok nadirdir. bir insan sizin sevmeyebilir ama siz onu sevebilirsiniz lakin. asik oldum sanip pesinden bile kosarsiniz ama sonra fark edersiniz ask mask olmadigini.
sayısız kez aşık olunabilir. ama bazı kişilere göre aşkın türleri vardır. örneğin ilk aşk da bir tür aşktır ve ondan sonraki herhangi bir sevgi/aşk ilk aşk gibi olmayacaktır. bu yüzden bazı insanlar sadece bir kez aşık olunabilir gibi düşüncelere kapılmıştır, başka bazı insanlara göre.
65 olabilir.
(bkz: Sen milyon milyar)