bugün

dayak yiyeceğinize delalettir.

geçen gün ingilizce dersinde ingilizce öğreniyoduk, ingilizce dersinde fransızca öğrencek değildik ya muhaha, ben bağırıyodum ay ken ridi buk falan diye hoca gülüyodu yarıyodum sınıfı, sonra arka sıradan hikmet hocaya fuck desene la! dedi, ben fuck ne demek deyince sevgiler demek dedi, ben de hocaya fak yu dedim, hoca buzağı görmüş aygır gibi çıldırdı ve üzerime tebeşirle gelmeye başladı, beni yere yatırıp ağzıma tebeşir soktu sonra üstüme çişini yapıp sırtıma fuck me yazdı ve çıplak bir şekilde dışarı attı beni, dışardaki abiler popoşumu ellemeye başladı, tramvaydaki herkes fortluyordu çok ağamıştım, kuşum cemil ve köpeğim rıdvan olsa hepsini yenerdim bence ama yoktu, kassız kalmış can kilot van dayim gibi yalnızdım ve çaresizdim, eve gidince fakın anlamına baktım sikiş demekmiş yarıldım evde, hocaya senin ananı avradını sikiyim demişim meğersem muhahaha, ama tramvaydayken neden ellendiğimi de anladım çünkü ben çok seksiyim bence tek kolum olmamasına rağmen giderim varmış fortçu abilerden biri dediydi.
öğretmen bozuntuya vermez genelde. anlamamış gibi yapanları da bulunabilir.
dersten fuck olup gitmektir.

kardeşimden öğrendim. (bkz: fucktır go)
akabinde müdür masası altında '' başlangıç ingilizcesinden'' '' iş ingilizcesi'' seviyesinde ingilizce öğrenme ile son bulur.
ingilizce dersin parçasıdır, yanlış anlaşılmamalıdır.
-hocam !
+efendim
-fuck ne demek ?
+ne anlamadım ?_
- fuck hocam fuck fuck diyorum ne demek ?
+ fuck kelimesi ingilizcede 'sikmek' anlamına gelir yavrum !
-hmm hocam cümle içinde kullanim mi ?
+yok gel sen müdürün odasında kullan!
- ı now müdür fuck !
+gel sen gel ...