bugün

indirimin mahkeme kararı ile yapılmasından kaynaklanır. melih gökçek le alakası yoktur. melih in koyduğunu kaldırdıkları için mahkemeye teşekkür melih e tükür politikası tarafımdan aha şimdi uydurulmuştur.
(bkz: i melih gökçek)
otobüslerin sefer sayısını düşürmek şartı ile indirimi kabul eden bir adama ankara vatandaşlarının duyduğu en ufak, minik, bit kadar kindir (len zaten yarım saatte bir otobüs geçiyor napacan saat başı bilemedin üç saatte bir mi gelecek otobüs, yok artık )
(bkz: indirim yapana kadar indirmiştir o)
indirimi melih gökçek yapmadığından dolayı, var olmayan topluluktur.
ha, melih gökçek saf bulduğu bazı insanlara, gülümseyerek, bak gülümseyerek diyorum orası çok mühim, "indirim yaptım ama hala bana kızıyolar ama yaaaa" diyorsa ve o saf insan da buna inanıyorsa.. lan cümlenin sonunu getiremeyeceğim. gülümseme olayını düşününce içim bi' tuhaf oldu.
akp zihniyetinin ne kadar cahil olduğunun göstergesidir.
ulan kararı gökçek değil mahkeme veriyor.
üstüne bu karar ile halka eziyet etmek istiyor gökçek otobüs seferlerini azaltacam diyerek.

ya işte yüzde 47 portresi.
sonra birileri bidon kafa deyince kızarlar, cahil deyince kızarlar.
ben en çok demokasi çatısı altında bu tarz tipler ile, benim oyumum eşit olmasına yanıyorum. *
yapılan; indirim değil, mahkeme kararıyla zammın iptalidir. belediye kamu hizmeti yapıyor. karmış zararmış bakmayacak öyle. gerekirse bedava taşıyacak.* işte insanlar da melihe otobüsler zarar ediyor diye seferleri azaltmasından dolayı küfür ediyor. özel halk otobüsleri bir günlük eylem yaptı millet otostopla gidebildi okuluna, işine. ulan ben dolmuşta akraba ola ola gittim okuluma. en kötüsü de dolmuşta bile bu başlıktaki muhabbeti yapan insanlar vardı. yazık yaa çok yazık.
yapılan indirimlerden 1 ay sonra 2 katı zam yaptığı için kızanlardır.