bugün

4 sene mi almış sözlük.
Pedofili ziyaretinde sağlam dostluklar kurmuştum.
Onu da buga attılar ama olsun.
oylama butonunu sikerten sözlük. harbi adamlar bir kere basmıyor heralde şu butonlara. ama oy vermeyi seviyorlar aga, oylarını sadece açıktan yürümek için kullanmıyorlar. bugün şu entry dikkatimi çekti. bizde olsa max 10 oy çıkar (yarısı eksi).
görsel

üye olmamak için kendimi zor tutuyorum.
iğrenç ortam yemin ederim kusuyorum.
troll başlıkların bir çoğu oradan okunup burada denenmektedir. izmirli geyikleri buna bir örnektir.

(bkz: kopyacı troller)
(bkz: inci sözlük/#29777364)
ergen istilasına uğramadan önce çok iyiydi.
Ergen yuvası..
liseli mekanı.

ayar başlıklarından sıkılıp buraya geldim.
küçükken biriktirdiğimiz futbol kartlarına bıyık çizecek yaşta olanların oluşturduğu sözlük.
Başında paragöz it bulunan, ergen yazarlardan oluşan,kankacılığın bol olduğu ,adminlerininde zeka seviyesinin eksilerde olduğu vaktimi boşuna çalmış rezil sözlüktür.
ilk sözlük deneyimi yaşadığım sözlük. eskiden aramadan çok fazla doğru insana ulaşabilirken şimdilerde doğru insanları mumla aramanız gerekmektedir. zaten gerçekten güzel entry girenlerinin entry'leri de başka sitelerde yayınlanıyor. kısacası; ne içinde bulunulması ne de dışında bulunulmaması gereken sözlük.
Girdiğim ilk sözlüktür.

Ergenlik zamanlarımda ruhumun kirlenmesine sebep olmuştur.

sözlüklerin toplum ahlakına yönelik bir komplonun parçası oldukları fikrine kapılıyorum bazen.

Seviyeyi/ortamı keyifli ve yüksek olmasa bile en azından uygun tutmak için ellerinde her araç var aslında. Ama bilerek ve isteyerek önemsemiyorlar.

Bazı uludag sözlük fenomenlerinin * aslında sözlüğü popülerleştirmek ve canlı tutmak için özellikle ödenen insanlar olduklarından da şüphem var.

Ya da moderatörler özürlü ve zall onları hayrına çalıştırıyor... Bilmiyorum.

Ama buralar şu son yaşanan olaylarla da iyice bozulmaya başladı. Gidişata bakılırsa, bu sözlük konsepti yakında tükenir.
iki gözümün çiçeğidir.
https://www.youtube.com/watch?v=glXe3hVISzE

yukarıdaki link her şeyi anlatıyor zaten.
inci ticaret bölümü ve incicoin denen olaya başlamışlardır. incicoin almak için bizim zallın hesaba para yatırıyon galiba tam anlamadım onu ama inci ticaret denen olayla siteyi bi sahibinden.com'a çevirmeye çalışmışlar.
zamanında takıldığım ve saatlerce sıkılmadan vakit geçirdiğim ortam. ama gerek sağlam yazarların uçurulması gerek yeni formatıyla soğuduğum sözlük.

edit:haftalar sonra baktım da. incicoin ne ulan?
kuralsız sözlüktür.
ismail alpen ve serkan inci tarafından kurulmuş değildir bu garip site.
benim gibi adamı çaylak yapan sözlük. ahaha ulan modlar harbi çoluk çocuktan oluşuyor.

ironiden bile anlamıyorlar.
serkan incinin kurduğu içerikleri sapık şeylerden oluşan sözlük klonu.
ilk göz ağrısı olan sözlük.
toyduk tabi o zamanlar!
yıl 2016 hala serkan inci kurdu içeriğinde sapık yazılar var diyen andavalları gösteren sözlük. yani iyiki söylediniz amk.
şu anki hali uludağ sözlük yazarlarından daha olgun yazarlar barındırmaktadır.
Ekşi sözlüğe karşı safımıza alabiliriz *
son 1.5 yıl içinde azına sıçılmış olsada incinin yeri çok farklı, ilk göz ağrısı gibi bilinmeyene olan sevgi gibi birine aşıksın ama kime aşıksın bilmemek gibi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar