bugün

dünyanın ancak en aptal insanlarının bir araya gelip gerçekleştirdiği eylem.

mesela şu video'nun özellikle 7. dakikasından sonra başlayan tartışmada ruh kavramı konunun merkezine oturtulmuş.
https://youtu.be/y8s2utQxblI?t=7m5s

pelin isimli iyi ambalaja sahip aptal kızımız diyor ki "ruh var mı yok mu önce onu tartışmamız gerek".
öbürü de "aaa yok mu ki? hadi tartışak la" diyor.

hee, bende eskiden inanıyordum şimdi siz konuştukça ruhun olmadığına kanaat getirdim. çok iyi oynadınız rolünüzü, eğittiniz beni bravo. eheh. sorgulayan bir insana dönüştüm aniden, bi aydınlanma oldu.

insanlar dini tartışmalarda hep aynı noktayı kaçırıp "bilgi mastürbasyonu" yapmaya doğru hızla koşuyor. bunlar sonra gelip "sana ne lan istediğim gibi dinlere söverim" falan diyorlar. oğlum siz olayı tamamen yanlış anlamışsınız. ben dinlere hakaret edilmesin demiyorum ki. sadece çok salaksınız ve çok boş konuşuyorsunuz, aşırı derecede kısır bir döngü içindesiniz amına koyim. bunu nasıl farkına varamıyorsunuz hayret doğrusu... inanan kişi zaten inandığı için o hedenin varlığını kabul ediyor. şu cümleyi bir türlü anlayamadınız gitti.

yani ben tartışmayın demiyorum hobi olarak yine tartışın ama olayı "bilgi mastürbasyonu" boyutuna taşıdınız mı içim dışıma çıkıyor azizim. sonra birileri size çekiçle giriştiği zaman da açıkçası o kadar da üzülmüyorum. eheh.

"ay tabiki ruh yok o 21 gram aslında akciğerden çıkan son rezidüel hava ihihih". deme yav? o zaman hemen ruha inanmaktan istifa ediyorum. eheh.

bide bu tip insanlar niye gevşek gevşek homo gibi konuşuyor yau?
güncel Önemli Başlıklar