bugün

Şimdi hurileri bunlar mı alacak yani cennetlik erkekler
http://galeri8.uludagsozl...etlik-erkekler_984494.jpg

peki bunlar neyi alacak yani cehennemlik erkekler,
http://galeri8.uludagsozl...etlik-erkekler_984495.jpg

yorum sizin, çok gülesim geldi.

edit:bu entry e eksi veren cennetlik adama sorum neden lan?

azıcıkta gülün amk,
bu hiç adil değil. ayrıca tanrının etik değerlerini de sorgulatır bu. resmen seks satıyor tanrı. insanlara kendisine tapıp egosunu oşarsa karı teklif ediyor ki bu ahlaksız bir teklif.

ayrıca tanrının bir ödül vermesi de iyiliğin doğasına ters, vicdan karşılıksız bir şeyleri yaparken tanrı buna huriyi karıştırarak bir nevi pragmatist davranıyor ve bu sefer tanrıya inananlar tanrının var olmasından çok ne vereceğine odaklı yaşıyor. dolaysıyla tanrı çıkarcılığı meşrulaştıyor.

tanrıya hiç yakışmayan hareketler bunlar. insanları menfaatçi yapmak hiç hoş değil.
Çok normal . inanmıyorsan niye dert ettin ki bu kadar ?
Yazarın biri bir konuda haklı insanlar menfaatçi oldu iyice, 9 ay karnında taşıyan kadının öbür dünyada yakanıza yapışıp sevap isteyecek, sizi besleyip büyütmüş al oğlum şu sevabı beraber cennete gidelim demeyecek ve beni sömürecek yazıklar olsun doğurmasaydın bok mu vardı babamla bir araya gelip büyüttün, bok mu vardı 9 ay karnında taşıyıp emzirdin demek mi gerekiyor o gün gelince insanlar artık cennet için masaya oturuyor konuşmalarında bunu yaparsan bu kadar sevap şu kadar sevap bırakın bu ayakları sevap için mi yaşıyorsunuz ben kendimi hiç tanımadım mı yani arkadaşlarıma karşılıksız ısmarlayan yazarlara keyifle şiir yazan biri onlardan sevap isteyeceğim olmadı günahımı yükleyeceğim, ben ne kadar adi şerefsizin biriymisim deyip, kötü biri olduğumu anlayıp yaşamıma son mu vereyim ya da almanların yaptığı gibi herkes kendi yediğini ödesin deyip parasız olanı ezip, kul hakkından sakınayım nerde insanlık, gidin mağarada yaşayın ormanda yaşayın o zaman ne anlamı kaldı şehirde islami yaşamanın?

insanlara iyiliği şefkati öğretin o günün azabını hatırlatmak cehennem şu bu deyip, insanları menfaatçi olmasına imkan vermeyin, cehennemden çok dostluğu müslüman kardeşliğini, cennete beraber girmeyi anlatın o vakit menfaat değil paylaşmanın verdiği keyifle pekişir insanlar diğer türlü ben niye yakama yapışacak birinden yardım isteyim ölürüm daha iyi amk der insanlar emin olun.

Yapilan son derece yanlış!!!
Kafasına göre takılandır. Sana ne yani. Cenabı zül celal'in kudreti var yaratmış kuralı kanunu da o koymuş seni de serbest bırakmış. Ayrıca ilk linktekilere de ille huri verecek diye bir şey yok nereden bu kanıya vardınız anlamak pek mümkün değil.
inanmak yetmiyor hakkıyla iman etmek lazım .