bugün

merhaba arkadaşlar... ben tövbe istiğfar etmiş bir illuminaticiyim. çok pişmanım. başlarda mutluydum. iyiydi yani, dünyayı yönetmek, birtakım kompleler falan hoşlaşmıştım başlarda. sonra bir boşlua düştüm, bir huzursuzluk ruhumu kemirdi adeta. ben de bıraktım bu işleri. daha şimdi yandaki caminin şadırvanında ellerimi kadir inanır tarzı döndüre döndüre yıkayarak illuminaticiliğe tövbe ettim. köyüme gidip çiftçilik yapacağım, sade bir hayat yaşayacağım artık. ama size illuminatinin son komplosunu aktarıp öyle gideyim dedim. illuminati'Nin son komplosu, "illuminati ifşaası projesi-kafa sikme" adı altında gençlerde bir illuminati paranoyası oluşturmak ve illuminati dışında hiçbir bok düşünmez, konuşmaz hale getirmektir. bütün o resimlerin, belgesellerin, gözlerin, piramitlerin amacı da budur esasen. gençlerin kafasını yarrak yarrak şeylerle doldurup öte yandan malı götürmek... hadi eyvallah!

tanım: illuminatinin dünyayı kaosa sürüklemek amacıyla düzenlediği komplolardır.
(bkz: ironi bir sanattır)
illu bişeybokun sözde insanlığa korku salacak yeni projesidir. bak yine söylüyorum, sikmişim illusunuda, manasınıda, tisinide. alayının anasını oğullarım ziksin.
bkz: illuminati yi yeni bir olay , 3-5 senelik geçmişi olduğunu zanneden araştırmaya da üşenen yazarın espiri yaptığını zannederek açtığı başlık.

he he, evet, illuminati uydurmaca. aramızda zeki insanlar olmasa anlayamazdık.
bu şarkı illuminatiye inanan inanmayanları da cahil ilan eden gerzekler için gelsin.

bir şeyin var olmasının doğru olmasını gerektirmediğini hala anlayamamış sperm israfları.

kesin bu cümleyi de anlayamazsın sen