bugün

Birini seviyorsun, gözlerin başka bir şeyi görmüyor. Her şeye razı oluyorsun... Sonrada nemi oluyor bir vurgun... Ondan sonrakiler hiç acıtmıyor. Biri de bir, bini de bir...
Ben evliyken, aldatılmaktan bahsetmiştim.
acıtan öznenin sizden ibaret olmamasıdır.
--spoiler--
gözlerim uykuyla barıştı sanma
sen gittin gideli dargın sayılır
ben de bir zamanlar sevildim ama
seninki düpedüz vurgun sayılır

ne kadar zulmetsen ah etmem sana
her iki cihanda gül kana kana
seninle cehennem ödüldür bana
sensiz cennet bile sürgün sayılır
--spoiler--
ölmüş eşek kurttan korkmaz.
o kadar ruhsuzlaşıyor ki insan hissizleşiyor demektir. vursan kanı akmayacak gibi. kimileri odun der böyle insanlara ama aslı başkadır.
(bkz: yalama olmak)
(bkz: kaşarlanmak)
(bkz: pişkinlik)
(bkz: ar damarı çatlamak)
(bkz: yüzsüzlük) mertebesine yükselme belirtisidir.
diyorsun evet abi bitti bu sefer sona geldim, kafama mı sıksam acaba lan ama ölene kadar çok acı çekerim kıvranırım videolarda hep öyle oluyor sonuçta, kalbime sıkayım en iyisi kalbim arada sıkıştığında dayanılmaz bi acı çektirmiyor sonuçta. yada hap kullanayım amk ne gerek var silaha falan zaten silah alacak paramda yok. ama hap, hap çok ağrı yaptırıyormuş ya ölmezde daha çok acı çekersem. kötü değil mi lan. camdan atlasam peki. cama eğilirsin bi el seni iter arkadan gece saat 4'tür. arkanı döndüğün anda kimse yoktur ama seni bi el camdan dışarıya atmaya yeltenmiştir. itmek bile değil daha daha fazlasıdır. bi an kendine gelirsin napıyorum diye düşünüyorsun içinden bulunduğun durumun allah'tan geldiğini, hayır ve şerrin allah'tan geldiğini hatırlarsın yanlış yapmayacağım dersin.

bir kaç gün böyle geçer, dipte olduğunu düşünürsün dersin daha dibi yok bunun, bok kokuyorum artık lağımda yaşıyorum adeta. öyle bişey olur ki şimdi o bokları bile yemeye razısındır, tamam dersin buydu en dibi daha kötüsü olamaz bitti be abi. daha kötüsü, daha kötüsü ve yine daha kötüsü. sen hep en dipteyim dersin hep daha beterini görürsün.

psikoloji darma duman, içmeden sarhoşsun her gece. yok yere en sevdiğin insanın intihar edeceğini düşünmeye başlarsın tekrar belki 3-5 ay bu korkuyla yaşarsın. bu sefer bu korkuyu yaşamamak için intihar etmeyi düşünürsün. yine iman ağır basar hata ettiğinin farkına varır af dilersin. kabul eder mi allah bilir.

velhasıl bu kadar olaydan sonra belki daha önceden yaşadıklarından daha beter şeyler yaşasan bile artık sana koymaz olur. çünkü kaşarlaşırsın. birazda kaderciliğin baş göstermesiyle olan biteni umursamaz hale gelirsin. dünya tatsızlaşır. hedefsizleşirsin. aslında yaşamıyorsundur farkında değilsin.