bugün

bazen hayretle izlediğim kız, gerçek manada bunu yapıyorlar ama bunu yaparken hiç hissettirmediklerini sanıyorlar, ya yavrum bu kadar da merkum olma.
Bankadaki paramın ekran görüntüsünü atarak karşılık verdiğim durumdur.

Sonra da peşimi bırakmıyorlar.

Amk fakir kezoları.
Mirc zamanıydı bunların hepsi.

Asl nedir?
tam canınıza minnet kız işte. size öylesi lazım.

ilk mesajda boy kilo il iş soran sözlük erkeği ile çıksın kızıdır.
Korkutur valla.
Ben konuştuğum kişilerin cinsiyetini bilmiyorum ne kadar güzel. Kendisine tinder'ın yolunu gösteriniz.
kafa ütülemeden direkt olaya giren kızdır gelsin beni bulsun ama kriterlerine uyacağımı zannetmiyorum.
Boyum 1.71, kilom 73
Peki biz sizi ararız.
eğer mod değilseniz kızlardan mesaj alamazsınız zaten.
eğer ki böyle bir mesaj alıyorsan da mod bulamamış, evde kalmış, kötünün iyisini arayana denk geldin demektir.
Yas 28,boy 1.87, kilo 85, iş karanlık işler.
vakit nakittir diyen sözlük kızıdır.
bence cok mantikli hareket. sahsen kendimden 10 yas buyuk biriyle konusmak istemem. e isi cok muhim degil. benim boyumda kilomda masallah yerin de tifil biriylede konusmak istemem. kendimden bilmem kac km uzakta ki biriyle konusmayi hic istemem. valla diyorum arada aman bunlar muhim degil diye sanirim gercekci olmanin zamani geldi.

arkadaslae simdi gercekci olalim bunun koca aramakla felan alakasi yok. kendimden 10 yas buyuk biriyle ben ne konusabilirim. konusmam yani benim ablam bile benden 10 yas buyuk degil. e uzakta ki biriyle de konusmam. hadi oldu da iyi anlastim bir oturup kahve bile icemem. hep bir hava da kalmislik. boya kiloya gelince de simdi gercekci olalim ki sanalda ki tanismalarin cogu iliskiye dogru gider. (cogu diyorum bak her konusulanla aynidir demiyorum cogu) e ben oldu da buluscam yanima gelince benden ufak tefek birini dogal olarak yanima yakistiramam. markette kahvelerin yaninda verilen promosyon urun gibi mi gezelim. simdi o yuzden hic pencelerinizi cikarmayin. sizde isin bole oldugunu biliyorsunuz.
Bir kişi var amma tripli o kendini bilir.