ilk buluşmada siktir çekilmesi gereken kızdır. ısmarlanan kumpiri kafasından aşağıya boşaltıp patatesini de yüzüne geçirmeli ve ordan hızla uzaklaşılmalıdır.
egosunu şişirip patlama noktasına getiren kızla aynı kızdır.
amaç piyasayı kızıştırmaktır. erkekler arasında piyasa değerinin (yanlış anlaşılmasın)yüksek olduğunu anlatmaya çalışır.
kendini beğenmiş kızdır.
"güle güle o zaman, isteyenlerinin yanına git." denilip ilk buluşmada terk edilmesi gereken kızdır.
- isteyenim çok.
- madem öyle, bir de ben çıkmayayım başına. hadi bana eyvallah.
- isteyenim çok.
+ ver gitsin o zaman.
- ama sen istemiyorsun onları değil mi?
+ hayır istiyorum.. hepinizi seviyorum ya napıyım uvvv yerim seni!!
- a.q*dugum
adriana lima ve jessica alba karışımı birşeyse doğru söyleyen kızdır.
isteyeni yok kızdır.

şayet o kadar isteyeni olsaydı tutup da buluşmazdı zaten.
doktorun, mühendisin kendi evine uğradığını ima eden kız söylemi.
ardından bu isteyenlerin mesleklerini ifşa eden kızdır. dünyada ne kadar meslek varsa sayabilme olasılıgına her zaman sahip olabilitede kızdır.
öz güven problemi olan, yada nerede neyi konuşması gerektiğini bilmeyen saf kızdır...
çamaşır asarken mandalları ağzına alıp şarkı söyleme yeteneğine sahip kızdır. evlenilesidir.
o zaman sittir ol git o isteyenine cevabını %100 hakeden kızdır.
- ne içmek istersin?

+ bilmem, isteyenim çok.

- önce bir şeyler yemek ister misin?

+ daha geçen biri mesaj atmış, çıkalım mı diye.

- cam kenarı boşaldı, oraya geçelim istersen.

+ bıktım artık bu çıkma tekliflerinden ya.

- bölüm neydi senin, edebiyat mı?

+ bu akşam da istemeye geliyorlar beni galiba.

- kalkalım o zaman. hazırlık falan yaparsın.

+ olur... yarın buluşalım mı tekrar?

- yok.
'buyur git' lafını hak eden kızdır.
kendini beğenmiş bir kız olabilir,erkek benim işim var diyerek hemen mekanı terketmelidir.
veresiye malı bol olan kızdır. o kadar çok gelen varmış ama vermemiştir * , ama artık vermek istemektedir * bir elin oğluna.
ulan bu kadar millet tavlayamamış bende beceremem korkusuyla cebelleşip ordan hızla uzaklaşılası kızdır.sonunda davulcuya kaçacaktır kendisi.
(bkz: hava yapma)
(bkz: allah çarşına pazar versin)
-sinemaya gidelim mi?
-amma çok yazılan var ya.
-bsgçk.
-isteyenim çok benim...
+kaçına verdin ?
söz konusu yalanın malzemesi mazlum doktor ve mühendis arkadaşlardır. cümle içerisinde bir çok kızın talibi olan bu doktor ve mühendisler nedense hiç tercih edilmezler.
- beni ne doktorlar ne mühendisler istedi de varmadım.
iyi de neden arkadaşım? Neden bu doktor ve mühendis kardeşlerimiz yuva kuramıyorlar. Hep reddediliyorlar?
Araba sektöründe iş farklıdır ama. (bkz: Doktordan temiz doğan) şeklinde ilanlar görürüz.
isteyen çoktur, vermiyordur. hele eli yüzü düzgünse çok normaldir, önüne gelene vermiyordur. ( evlilik şart mı ? )
(bkz: istedim de vermedin)
Mümkünse isteyeniyle başbaşa bırakılması gereken kızdır,şayet isteyeni hızlı bir ivmeyle artıyorsa senin yerine cüzdanı daha müsait birini seçecektir.
(bkz: Mantık evliliği)
isteyeni olmayan kızdır. kendine güvenen, talibi bol kız böyle reklam etmez kendini. isteyenim çok diyerek elini çabuk tut, evlen benle mesajı veriyor aklınca...

(bkz: yersen)