bugün

Yavşaklıktır. Siktir git dedirtendir.
salaklıktır. hatta en büyük salaklıktır... bunu yapan insan sevinmeli çünkü hayatında bir daha bundan daha büyük bir salaklık yapamaz, o derece... hayır kendimden biliyorum yani, ben yaptım zamanında bunu. neden yaptım? orasını bilmiyorum ama neyse... anlatıyım ben en iyisi;

kızla buluştuk -hiç nasıl tanıştığımıza falan girmeden salaklığı anlatıyım zira mevzu bu-, buluştuğumuz yer de eski sevgiliyle sürekli gidilen bir yer. ve kız seçti ben seçmedim, tesadüfe gel...

neyse işte muhabbet güzel, her zamanki rahat tavır, sıradanlık mevzusu almış başını gidiyor bende... derken söz bu mekana daha önce gelip gelmediğime geldi... şimdi gelmedim desem, yalan. geldim desem hiç olmayacak mevzu boka saracak, tabi bunu şimdi söylüyorum o zaman piii aklımda yok böyle bir şey;

-burası da çok güzel bir mekandır... geldin mi daha önce duymuş muydun hiç?

+tabi canım çok geldim ben buraya... garsonları falan da tanıyorum hatta ama nedense sallamadılar beni bugün...

-hehehe olur öyle ya demek çıkartamamışlarsa... ee kimle geldin ki?

+hee kimle geldim? evet... şeyle geldim bizim arkadaş vardı bi tane... onla geldim ben...

-arkadaş?

+arkadaş işte bildiğin... arkadaş yani.

-arkadaşla böyle bir yere mi geldin?

+hayır, yani öyle arkadaş değil, erkek değil arkadaş. bayandı o da...

-o da? hmm... iyiymiş... güzel miydi peki?

+güzel de laf mı yaa çok iyiydi bir de güzelliği bırak... tabi senden iyi olmasın.

-anladım.

+bir de şimdi buraya gelirmiş o da görürmüş beni seninle falan hehehe... ne saçma dimi?

-evet. neyse ya şey, kalkalım mı? geç oldu hem...

+niye ya oturuyoduk?

-yok kalkalım en iyisi biz çünkü şey oldu...

+ne oldu?

-geç oldu! görüşürüz ben gidiyorum!

+peki...

edit: aklıma geldi yazıyım onu da...

sonra sonra ben bu kızla tekrar konuşmaya başladım, mevzu "biz aslında çok güzel bi çift olurduk aslında"ya geldi. kızın cevabı;

-olurduk olmasına da sen bana ilk buluşmada eski sevgilini ballandıra ballandıra anlatmasaydın olurduk. o gün soğuttun kendinden...

sıçayım kafama! kafama sıçayım!!!