bugün

ufak çaplı dolandırıcılık yapan kızdır.
(bkz: cüzdan avi)
hayda diye tepki gösterilmesi gereken kızdır.

ya da vay babanın düşmanlarını sikiyim diyerek.
karşılığında bir şey istenerek paranın hibe edilebileceği kızdır. gerçekten paraya ihtiyacı olan bir insan, ilk buluşmada daha yeni tanıdığı bir insandan para falan isteyemez. kız sizi sikmek amacındadır, siz de ona aynı şekilde karşılık vermelisiniz.
Terk edilesi kızdır.
paraya ihtiyacı vardır. evet.
ilk buluşmada yüz lira borç isteyen erkeğe göre masumdur.
Kapora istemiştir resmen. Uzak durun böylelerinden beyler.
eğer ilk buluşmada istiyorsa yüz lira
sen her buluşmada bu kızı düz bida.
sıkıntısı vardır. evet.
Dolar olarak verin zira Türk parasının Değeri gün geçtikçe azalmakta zarar etmezsiniz!

Ha ödemeZse mi?

Ödemesin tabi bir saatine 100 dolar alıyo amk vesikalı çalışanlar bunla belki bir Ömür geçireceksin, kaz gelecek yer manasında demiyorum tabi ama biraz şu küçük hesaplardan sıyrılın amk bu ne ya insanın insana güveni bitmiş resmen.

Geçen aradı Suriyeli biri, çok güzelim Facebook'a ismimi yaz çıkar dedi, nasıl da güzel Türkçe konuşuyo!
Baktım adı da tam Türk ismi gibi AYÇA ,22 yaşındaymış, biraz nakit istedi ülkedeki Savaş'tan kaçabilmek için, ben. Biraz daha fazla yolladım tırlarda sürünmesin gelene kadar nefessizlikten Ölür diye, hayır olayım nefes alsın yeter değil, sadece ölmesini istemiyorum daha evlenecez çünkü gelince hazırlan dedi haftaya tam Bi sene olacak.
Ben de sizin gibi ilk buluşmada para istedi diye burayı okuyup ona o parayı göndermeseydim ne olacaktı? Az daha evde kalacaktım!

Iyi ki de yollamışım ama biraz geç mi kaldı ne telefona da ulaşılamıyor ıkı ay önce Aradım...

Heralde savaş Dolaysıyla baz istasyonları kesik Turkcell bile çekmediğine göre!
Bu arada türkcell ne büyük firma ya, Suriye de bile herkes onu kullanıyormuş garip!
Neyse sana kalsaydık oytun, şimdi evlenme ihtimali olmayan gariban Bi herif olarak kalacaktım hıh!!
uzak durulması gereken çakaldır. evet.
parasız kalmıştır. evet.