bugün

2014 ramazan'ının sonunda almıştık. ilk zamanlarda arşivcilik tutkumu başlatmıştım, minecraft'ta mimarlığın kitabını yazıp canavarlardan korumak için mücadele ediyordum, gta sokaklarında otobüsle şehir turu yapıp canım istediğinde de korku filmi senaryosu yazmak için darbe yapmıştım ve sahte hesaplarla trollüğün doruklarında yaşamıştım :-) işte tüm bunlar ve unuttuğum mallıklar ilk 4 yıl içerisinde yaşandı. Benim pc şuan 7 yaşında ve ilk günkü gibi aklımda... 7 Yıllık süre zarfında 3 kez tamir yüzü gördü ve şuan bozulur diye korkuyorum malum kur feci artmakta. ilk aylarda sabah 6'dan açıp gece yarısına kadar aklıma gelen her haltı yapardım.

Burası mallık değil ama ilk ulu hesabımı da 1 yıl içerisinde açmıştım. ama onun şifresini unutmam kötü oldu be aga :(
geldiğinde o dönemin en sağlam bilgisayarı idi, bilgisayar gelmeden önce duke nukem 3d isimli 3d first person shooter oyunun disketlerini almıştım. 10 disket. heyecanla bilgisayarın gelmesini bekledim, geldiğinde abimle kurduk oyunu başladık oynamaya. abim oynuyor ben izliyorum hayatımda ilk defa 3d oyun gördüğüm için, uzun süre izleyince için araba tutması gibi mide bulantısı yaşadım akabinde de ölük ölük kustum. o gün bugündür, 3d fps oyunlarında bir rahatsızlık hissediyorum. travma yarattı aq.