bugün

gerzek olan hanımkızımızdır. sni svyrum mesajları ile birbirlerine sevgisine ileten ''sms'' sevgililerinden de, ilişkiyi mesajla bitirmeleri beklenir.

- berk bu iş bitti taamm mı?
arama hakkı olmayan kızdır.
erkek tarafından çok önemsenmeyecektir.
-noldu akın mesaj kimdenmiş?
+hiç ya önemli değil bizimki beni bırakıyormuş.
-salla abi ya boşver.
+öyle zaten ya hiç uğraşamam şimdi.

kadın tarafından ise çok önemsenecektir.
-öykü niye ağlıyorsun, kötü bir şey mi?
+bırakmış ya bırakmış beni.
-kim bırakmış akın mı?
+bi de mesaj atmış bitti diye ben bunu haketmedim merve.
hak edene yaptıysa, takdir edilesi hatundur.
az öz insandır. uzatmaya gerek duymamıştır. saygı duyulur.
başladığı yerde bitiren hatundur. sağlıklı bir ilişki mesajla bitmez.
telefonun başında arkadaşlarıyla uzun uzun hüzünlü bir şekilde tartışan bayandır.ama bu konuya erkeğin bakış açısı mesajı okuyup hiç bişey olmamış gibi telefonu cebine koymaktır.
Belki de aldatılmıştır, sevilmediğini öğrenmiştir, karşısındakinin yüzünü bile görmek istemiyordur falan? (bkz: empatiii!)
(bkz: karaktersiz)
ilişkiye de karşısındakine de verdiği değer belli olan kişidir.
Neden bitecek olursa olsun, kişiyi geçtim yaşananların hatırına karşısına alıp nedenini anlatmak bu kadar mı zordur anlaşılmayandır.
muhtemelen yeni ilişkisi çoktan başlamıştır.
muhtemelen ilişkisi kısa mesajla başlamıştır.
sevdiceğinin gözlerine bakarken o son sözü söyleyemeyecek olan, boğazına takılan kelimelerle yutkunup sevdiceğinin "ne oldu tatlım?" sorusunu hiç diye geçiştirmek zorunda kalıp ayrılık hüznüne, kararsızlık sosu dökmek istemeyen sevgili olma ihtimali olmasının yanısıra öylesine günü birlik bir ilişki yaşayıp canı sıkılınca da bu değersiz ilişkiyi değersiz bir smsle bitirmeye yeltenen kişi de olabilir.
O bir cesaret abidesi , o bir dürüstlük kraliçesi vb vb...
Mesajla çıkmaya başladılarsa eğer mesajla ayrılaması olağan gelebilir lakin adam gibi çıkıp mesajla ayrılıyorsa bir sorun var demektir.Hatta kendi tezimi çürütüyorum ; adam gibi çıkmamıştır diyorum.

Karşısındakini kişi yerine koymayı başaramayan kız modelidir.
daha sonrasında erkekten bunu yüzüme söyle gibi bir cevap alabilir. eğer gözlerinin içine bakılarak ayrılmak istiyorum denilirse fena koyar adama.
muhtemelen hiç sevmemiştir. hatta saygı da duymuyordur.

yazık adama.
karşı karşıya gelmek istemeyen, hatun olsa gerektir ki sanki ilişkiyi tek başına yaşamış gibi uzatıp, muhatap olmama hakkını kendinde maalesefki bulabilen hatundur.
büyütülecek bir konu değildir. hatta aramızda konu bile olmaz.
mesaj hakkı bittiyse de ödemeli atıp ayrılmak için arattırır kendisini bu hatun.
(bkz: kısa mesajlık ilişkiler)
(#10971605)
bi' açıklaması olmayan hatundur. sebep sunamayacağı için en kestirme yolu seçmiştir.
erkek: aşkım sevişelim mi?
kız: aşkım bitirelim mi?
uzun mesafe ilişkisi ise olağan durumdur.
+tanışabilirmiyiz.
-sevgilim var.
+ne güzel benimde var. zorluk çekmeyiz en azında.
-oha sktr git.