bugün

gereksiz. ara veriyorsan bitmiştir arkadaş.
ilişkide bir türlü anlayamadığım ve uygulamadığım evredir. sanırım konuyla ilgili en iyi entry 209. sırada ki entrydir.

(bkz: alkışlıyoruz)
yıl olmuş 2013, hala insanlar "ara vermek" olayını gerçekten "ara vermek" olarak algılıyor. üzücü. ara falan yok arkadaşım "the end". anlasana.
ilişkiyi bitirmek ama bunu erkekçe söyleyememek.
karşısındakine "seninle beraberlik yaşarken aklıma biri girdi ve yavaş yavaşta kalbime doğru iniyo senin pabucunu dama atmak üzere" diyemediğinden kısaca kullanılan kelimedir.
Senden bu yaptıklarından çok sıkıldım hayatımi son zamanlarda zehir etmeye başladın ben bunu hak etmiyorum eski günleri yaşarız umudu ile ara vermek istiyorum belki bu ara uzar uzar uzar sen bir başkasını ben bir başkasını bulup yolumuza farklı şekilde devam ederiz demenin kapali yoludur.
yalandır. hani olur da eskiye döneriz umuduyla yapılıyorsa yanlış yoldur. onun için kavga edeceksin. sağ çıkarsanız işe yarar.
ama ara vermek falan. olmaz o iş. bitti diyememektir düpedüz.
daha iyisini bulursam biter yok bulamazsam sana geri dönerim demektir benim gözümde ara vermek.
Hiç bulaşılmaması gerekir. Ayrılın daha iyi. Ara vermek ne demek la. Ben yeni sevgili arıyorum bulamazsam geri dönerim muck kafası bu.
ara verilen ilişki bitik ilişkidir. ayrılıp 10 yıl sonra yine bir şekilde etkilenip başlasan mantık dahilindedir lakin -ara verelim bebişim 1-2 ay sonra durumu müzakere ederiz, demek saçmadır.
araya ilişki vermekten daha iyi olan durum.
ayrılmanın öncüsüdür. ara verilmek istenen ilişki bitmiştir zaten. ötesi kendini kandırmaktır.
akan trafikte dörtlüleri yakıp sağa çekmek gibidir.
hiç ilişkisi olmayanların yapmayacağı eylem.
Bitecek ilişkinin habercisidir. istisnalarda vardır tabii.
ayrılalım demenin farklı versiyonudur. genelde sürekli kavga edenlerin birbirine söylediği sözdür.
sonu ayrılıktır. yenileceği belli teknik direktörün oyuna müdahale etmeye çalışması gibidir.
kadın da erkek de ilişkiye ara vermek istiyorlarsa, 'kafam karışık birisi var onu deneyeceğim ama olmazsa tekrar deneriz' demenin bir çeşit yoludur.
beklenildiği etkiyi her zaman yaratmaz. çogunlukla sonu bitsin olarak sonuçlanır. ara verilen süre boyunca çok az çift bir birini özler, genelde bir rahatlama ve huzur hakimdir. bunun sebebi ise çiftler bir birlerini haddinden fazla yormuş olmalarıdır. en az iki ya da üç gün sonra eğer karşı cinsin yokluğu fark edilmiyorsa bittiğinin apaçık kanıtıdır.
(bkz: 19 dakika)
Şununla bi sevişiyim döncem ben sana demenin diğer yoludur.
(bkz: sigaraya çıkmak)
(bkz: su molası)
eğer bi gün böyle birşey yapmaya karar verirsem, müstakbel eski sevgilimle konuşurken elimle mola işareti yapacağım eylemdir.
ilişkinin içine eden eylemdir.

(bkz: sensiz yapabiliyorsam seninle ne işim var)