bugün

hiç beklenmedik bi anda onunla ilgili eskiden size anlatmış olduğu mesela papatyalardan hoşlandığı söyleyip ona papatya almanız gibi aslında basit görünen ama oldukça hoşuna gideceği bir şeydir düşünceli olmak.
değer verip gerçekten sevdiğini hissettirmek. daha ilerisi olacağını sanmıyorum.
birkaç dakika saç okşanması bile insanı mutlu edebiliyor.
eve girince terliğini sen al, çıkarken de yerine koy !
sevilmek ama kendisi sevmez o ayrı seviyormuş gibi yapar.
değer görmek ve sevilmek. şüphesiz ki kadın denen canlılar sevgi görmeyi çok isterler. sevgilisi tarafından dünyanın en güzel kızıymış gibi muamele görmek isterler. sürprizlere bayılırlar. ama şunu da belirtelim ki her yaş grubundaki kadınların beklentileri de farklıdır. sevgilisinden haberdar olmak isterler. sürekli kontrolü severler. kıskançlığı severler. ilgi isterler, gezmek tozmak isterler. alışveriş isterler. romantik akşam yemekleri hoşlarına gider. erkeğin saçını okşaması iki eliyle yüzünü kavraması hoşlarına gider. sahiplenilmek hoşlarına gider. yatakta erkeğin sert olması hoşlarına gider. doggy pozisyonu hoşlarına gider. erkeklerin aksine kadınlar öpüşmeyi çok severler. ön sevişmeyi uzun tutarlar ama erkekler hemen işe koyulmak ister. bunların haricinde iltifat almak hoşlarına gider yani bir erkek olarak bunları yazdım bu coğrafyadaki kadınlarımızın tomografisini çıkardım genel olarak yüzde 90 ı bu şekilde katılan olabilir katılmayan olabilir. kanaatlerim bu yönde.
kız olarak söyliyim aniden yapılan süprizler,sadakat ama fazla değil. Saçını örün,parfümünü kendinize sıkın,yemek yapın,değişik yerlere görütün,gerekirse çok zor şeyleri birlikte yapın.
burda yazılanların hepsini gerçekleştirmeye çalışırsanız muhtemelen "ay ne yanar döner adamsın sen de" bahanesiyle terkedilirsiniz. bu nedenle dik durup, sizi olduğunuz gibi sevecek birini bulmak en mantıklısıydı ama olduğu gibi sevilir olmayanlar ne yapmalıydı, yani çoğumuz?
aslında burda yazılanlar çok sevdiğin kıza yapacağın şeylermiş. çok sevmeyen birisi için bunlar boşa zaman kaybından başka bir şey değilmiş.
- kızların hepsi peşinden koşsun, ama sen benim peşimden koş istiyorum.
- telefonu suratına kaparsam, bil ki tekrar aranmak istiyorum.
- beni kıskanmanı istiyorum, ama kıskanç olmanı istemiyorum.
- bana tapmanı istiyorum, ama bağlanmanı istemiyorum.
- arkadaşlarım seni sevsinler istiyorum, ama çok da sevmesinler istiyorum.
- sürekli beni aramanı istiyorum, ama çok sık aramanı istemiyorum.
- paspal olmanı istemiyorum, ama bakımlı olmanı da istemiyorum.
- kaliteli müzik dinle istiyorum, ama benimle oynak pop şarkılarını da dinle istiyorum.
- çok para kazan istiyorum, ama şirkette çok durma istiyorum.
- ailene benden bahsetmeni istiyorum, ama aileme senden bahsetmek istemiyorum.
Bilimum ego tatmin etme temelli davranışlar.
tokatlayarak zkin. gerisi holywood masalı kanmayın gençler.
kadınların erkeklerden beklentilerine bilim dilinde "paradoks" denir.
- ağır ve asil olmanı istiyorum, ama club'da göbek atmanı da istiyorum.
- yatakta haşin olmanı istiyorum, ama yumuşak da olmanı istiyorum.
- arkadaşlarım seni sevsinler istiyorum, ama çok da sevmesinler istiyorum.
- kendi hayatın da olsun istiyorum, ama sürekli benimle ilgilen istiyorum.
- sürekli beni aramanı istiyorum, ama çok sık aramanı istemiyorum.
- paspal olmanı istemiyorum, ama bakımlı olmanı da istemiyorum.
süpriz yapmak. reyizin dediği gibi.
Karşı tarafın beynini kullanması.
para ile kendini becerttirmek. parayı alınca baya bir hoşlarına gidiyor.
Siz ne yaparsanız yapın kadın eğer sizi istemiyorsa hiçbir şekilde hoşuna giden davranışınız olmayacaktır. Olay tamamen kadın da bitiyor.

inanmayan varsa buyursun kadın'a sorsun..:)
burda yazılanların hiçbiri.
samimi, içten bir sevgiyle yapılan tüm davranışlar. soğuk, maço, barzo olup onun hayatına karışmak değil. onun yerine karar veren bir anne-baba olmak değil. ona güvendiğinizi de belli eden tüm davranışlar.
ve hayallerine giden yolda ona çiçek atan davranışlar.
Değer gördüğünü hissettiren her türlü davranış olur.

Derdini dinlemek, sohbet etmek, çevresiyle tanışmak, hediye almak, güzel söz söylemek vs hepsi kabul.
Olum parayı pulu her şeyi aşmış bir kadınlaysanız o kadın sadece sevgi bekler. Sevip, sarmalanmayı sahiplenilmeyi bekler.
Ulan bunlar mutlu olmazlar. Bırakın entry girmeyi artık bu başlığa. Konu kilit.
Triplere girmemeniz. Yemin ediyorum erkeklerin tribi biz kadınlarınkini beşe katlar.
Karşı tarafın düşünceli ve anlayışlı olması ve bizim bunu hissetmemiz. Nasıl hissedebiliriz bunu mesela "ben erkeğim ama sen yapamazsın sen kadınsın" demezseniz veya pms dönemlerimizde falan bunun bilincinde olan aklı başında olgun biri gibi davranırsanız, bin türlü işiniz de olsa, uzak da olsanız yakın da olsanız arada bir iki dakikanızı ayırıp küçük bi' jest yapabilirseniz hissederiz. Kısacası sevilidiğimizi sizin iki lafınızdan değil de davranışlarınızdan görmek hoşuma gider.
Bir de ilişki yürütebilecek tecrübe ve olgunlukla olduğunuzu hissetmemiz önemli. Bunu sergileyen davranışlar hoşumuza gider. Böyleyseniz bu bir artı. Yani en salak dönemimizde bizi idare edebilmelisiniz. Çünkü erkek biraz daha taşıyıcı rol almalı bu konuda, daha ağır başlı olmalı, oturaklı olmalı, olgun olmalı vs.

Not: Maçoluk hoşumuza falan gitmiyor bu davranışlarınıza kılıf uydurmak için sizin uydurduğunuz bir yalan o.
Gözlerinin içine bakıp ona kötü şeylerden bahsetmek.
Yukarıdakilerden oluşmayan davranışlardır. Yukarısı kurban pazarı gibi. Sonra neden kız düşmüyor? Kız bunlarla düşmeyi bırak sendelemez bile.
otorite ve acı.